Skocz do zawartości

haMac.pl używa cookie. Przeczytaj Privacy Policy aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tę wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuję użycie cookie

Zdjęcie

10.9 Maverick / 10.10 Yosemite VMware ustawianie rozdzielczości

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mmanager

mmanager
  • Members
  • 5 postów

Napisano 11 listopad 2014 - 17:13

Hej, o dziwo nie znalazłem takie wadku, mam w/w systemy na vmware workstation 10, obrazy preinstalowane, wszystko chodzi tylko rozdzielczośc...ekran jest 1024x768 a ja mam matryce z szersza rozdzielczościa (wysokość ok) i nie wiem jak ustawić obraz na caly ekran laptopa, wszystkie dostępne nie pasuja na całość z pozycji osx, natomiast patrząc po myszcze te czarne pola sa juz Windowsowskie, w samym vmware tez próbowałem rozne zmiany, ale nie znalazłem rozwiązania, co mozna z tym zrobic? Z gory dziękuje za odpowiedź i pomoc
Dostępne albo za male albo za duze...

#2 Grzesiek13

Grzesiek13
  • Moderators
  • 1735 postów
  • LocationNowy Sącz

Napisano 11 listopad 2014 - 17:16

Workstation nie posiada żadnego oficjalnego wsparcia dla OS X w tym dla akceleracji i co za tym idzie większej rozdzielczości. Tylko Fusion

10.12|BitFenix Phenom M |Intel Core i3 6100|ASRock B250M Pro 4|8GB RAM DDR4|Intel HD 530|ADATA Ultimate SU800 256GB|BeQuiet L8 400W|Dell P2314H
Jeśli naprawdę myślisz że "piszesz poprawnie po polsku" to wróć się do każdego swojego posta i popraw źle użyte apostrofy
Nawet nie próbuj męczyć mnie na PW, od tego jest forum

#3 mmanager

mmanager
  • Members
  • 5 postów

Napisano 11 listopad 2014 - 17:28

Ok, ten sam obraz pojdzie pod tym? Jak chodzi pod tym? bo wszędzie tylko workstation i vbox wiec nawet nie wpadlem na inny;)

Na vbox tez nie będzie możliwości zmiany? W temacie od rana wiec prosze o wyrozumiałośc.. fusion jest najlepszy z wszystkich?

#4 Grzesiek13

Grzesiek13
  • Moderators
  • 1735 postów
  • LocationNowy Sącz

Napisano 11 listopad 2014 - 19:59

Ujmijmy to tak, wirtualizacja OS X spod Windows jest tylko nieoficjalna - nie będziesz miał w pełni sprawnego systemu. Dlaczego? OS X nie jest powszechnie dostępnym systemem. W drugą stronę, na OS X można

10.12|BitFenix Phenom M |Intel Core i3 6100|ASRock B250M Pro 4|8GB RAM DDR4|Intel HD 530|ADATA Ultimate SU800 256GB|BeQuiet L8 400W|Dell P2314H
Jeśli naprawdę myślisz że "piszesz poprawnie po polsku" to wróć się do każdego swojego posta i popraw źle użyte apostrofy
Nawet nie próbuj męczyć mnie na PW, od tego jest forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych