Skocz do zawartości

Graterlia na Ubuntu


Romulus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od dłuższego czasu chodzi mi po głowie myśl by zainstalować na komputerze domowym Graterlie na systemie Ubuntu odpalanym z pendrive'a i wykorzystać opcje (pisze z pamięci) - configure to work without sat, jednakże nie potrafie tego zrobić, w sieci znalazłem instrukcje jak zainstalować OpenPli.

 

Czy jest to w ogóle wykonalne by w ten sposób oglądać tv na komputerze?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wykonalne, ale o Graterlii i opcji work without sat zapomnij.

Pierwszej nie ma a druga jest niepotrzebna.

Musisz sobie skonfigurować alternate server czy jak to się tam nazywa. Aby streamy były pobierane przez sieć.

 

Tylko tak się zastanawiam po co to robisz, skoro działa przez przeglądarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość voyteckst

Chciałem, aby komputer stał się emulatorem tunera sat na linux u mnie w domu, pokazać znajomym i rodzinie jak wygląda Graterlia, odpalić pluginy, streamy z sieci itp. itd.

Czy czasem qemu nie umie emulować SH4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiem celu ćwiczenia. Live stream można odpalić na openpliPC i nawet takie same skórki zainstalować, żeby pokazać wygląd. Można też wygląd pokazać w przeglądarce.

 

Tylko po co to wszystko? Nic się nie zyskuje poza zbędnymi komplikacjami. Szczególnie, jak ktoś kombinuje jeszcze emulować sh4....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce komplikować, widziałem w sieci filmy z odpalonymi na Ubuntu OpenPli i Hyperionem, dlatego spytałem czy można odpalić również Graterlie, aby pokazać innym ten a nie inny system na ich komputerze.

 

Teraz już wiem, że nie jest to proste i lepiej skorzystać ze sprawdzonego już OpenPli PC, temat można zamknąć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...