Skocz do zawartości

WIFI A/B/G/N/AC + BT 4.0 - BCM94360CD - pełen komplet - sprawdzony model


314TeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na sprzedaż karty WIFI + BT Apple BCM94360CD + w specjalnym adapterze PCI-E. Pod względem technologicznym jest to obecnie najnowocześniejsza karta, obsługuje wszystkie najnowsze standardy a w tym:

 

Bluetooh w wersji 4.0, wraz ze wszystkimi standardami energooszczędnymi.

Na tej karcie pod Yosemite i nowszymi systemami działają wszystkie nowoczesne rozwiązania Apple, jak Continuity, Handoff itp itd...

Karta nie wymaga żadnych czynności konfiguracyjnych aby działała w komputerze, po prostu wkładasz i działa w macOS.

 

Adapter jest wykonany na najwyższym poziomie, najlepsze wykonanie jakie dostępne wśród dostępnych adapterów. Slot na kartę jest dedykowany pod nią, tor radiowy zintegrowany z kartą, brak pigtaili jak w poprzednich rozwiązaniach. 
 

  • Karta z oryginalnym modułem Apple w którym BT i WIFI uruchamia się w 10.10.x, 10.11.x, 10,12.x od razu po włożeniu karty.
  • BT działa bezproblemowo z bezprzewodową klawiaturą, myszką, touchpadem od Apple i innych producentów. Po sparowaniu w macOS działa też w BIOSie/UEFI/Cloverze/DOS i Windows, nie ma potrzeby podpinania w ogóle klawiatury i/lub myszki na USB.
  • Działa wybudzanie komputera z klawiatury, touchpada, myszki na BT.
  • WIFI 2,4 i 5GHz w standardzie A/B/G/N/AC - 3 pasma WIFI - dla AC w teorii do 1300Mb/s
  • Karta działa w macOS bez konieczności instalacji jakichkolwiek sterowników, po prostu wkładasz i działa.

Broadcom-BCM94360CD-802-11AC-1750Mbps-WiFi-Adapter-PCi-E-Gigabit-Ethernet-WiFi-Dongle-Bluetooth-v4-0.jpg

 

Wszystkie adaptery przed wysyłką są starannie testowane przeze mnie i masz gwarancję że:

  • Dostajesz oryginalny moduł Apple w którym BT i WIFI uruchamia się w 10.10, 10.11, 10,12 od razu po włożeniu karty.
  • Każdą kartę indywidualnie i starannie testuję.
  • Testuję czy WIFI podłącza się do sieci AC na 5GHz - testuję realne transfery - z moim sprzętem do ~370Mb/s rzeczywistego transferu. 
  • Podłączam klawiaturę i touchpad Apple na BT, sprawdzam czy działa w macOS, BIOSie (UEFI) oraz cloverze. 
  • Dostajesz w 100% przetestowany, działający w 100% jak opisane wyżej.*

* Na niektórych starszych płytach pod Core 2 Duo z PCI-E 1.0 karta może być niewykrywana. Na płytach pod Intel Core i3/5/7 pierwszej generacji i nowszych karty działają. Czasami może nie działać poprawnie myszka w Cloverze - jest to wina obsługi myszki w Cloverze (każdej i USB też). W 10.12.4 zauważyłem spadek transferu na WIFI po wybudzeniu - prawdopobnie jest to błąd w macOS, bo tego efektu NIE ma pod 10.10.5, tam transfery na wifi po wybudzeniu są prawidłowe. 

 

Na wszystkie adaptery udzielam 1 msc gwarancji rozruchowej.

 

Wysyłka z PL, mam je na półce, więc jak wpłata do mnie dotrze do 11, to wysyłka kurierem lub paczkomatem jest możliwa jeszcze tego samego dnia.

 

Cena karty - 315PLN - możliwość wystawienia faktura VAT, po szczegóły na ten temat zapraszam na PW.

 

Wysyłka kurierem od 15PLN, paczkomat 9PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No nareszcie doczekałem się idealnie działającego wifi i bt na moim hacku.

Po wielu przygodach z zakupem trzech różnych kart wifi mPCI (Atheros i dwa Broadcomy 4328(Apple) i 4311) i kompatybilnego dongla BT od Asusa (BT400) nie mogłem uruchomić wszystkich usług dostępnych w Yosemite.

Teraz wszystko działa OOTB. Continuity, Handoff, Hotspot, Airdrop etc.

Żadnych komplikacji.

Wszystkie elementy solidnie i elegancko wykonane. Imponujący zestaw wszystkich potrzebnych elementów do montażu. I do tego świetna cena.

Kolejny krok bliżej idealnego hacka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jaka cena?

 

Mam na sprzedaż karty WIFI + BT Apple BCM94360CD + dedykowany adapter dla mniej. Jest to obecnie najnowocześniejsza karta, obsługuje wszystkie najnowsze standardy a w tym:

WIFI 2,4 i 5GHz w standardzie A/B/G/N/AC - 3 pasam - AC w teorii do 1300Mb/s

Bluetooh w wersji 4.0, wraz ze wszystkimi standardami energooszczędnymi.

Na tej karcie pod Yosemite działają wszystkie nowoczesne rozwiązania Apple, jak Continuity, Handoff itp itd...

Dodatkowo jest to jeden z niewielu modułów BT które też działają w BIOSie/UEFI/Cloverze przez co możemy korzystać z klawiatury BT przez cały czas, bez konieczności podpinania klasycznej na USB.

Adapter jest wykonany na najwyższym poziomie, najlepsze wykonanie jakie widziałem wśród dostępnych adapterów. Slot na kartę jest dedykowany pod nią, a długości anten dopasowane. Dodatkowym bonusem jest bogate, właściwie to kompletne wyposażenie.

 

To jest tego typu adapter (chodzi o jakość wykonania):

http://proline.pl/?p=BCM94360CD+LE

+ śledź low profile

+ wewnętrzna antena BT

+ śrubokręt i śrubki

 

Na wszystkie adaptery udzielam 12 msc gwarancji oraz jeśli któryś z modeli nie będzie działał po zakupie to od ręki wymieniam na nowy lub zwracam zapłatę.

 

Wysyłka z PL, mam je na półce, więc jak wpłata do mnie dotrze do 11, to wysyłka kurierem jest możliwa jeszcze tego samego dnia.

 

Cena karty to 265PLN

Wysyłka kurierem od 16PLN, alternatywnie proponuje paczkomat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do laptopa też podejdzie bez problemowo ? Szukam czegoś do mojego Y580 żeby działały wszystkie bajery handoff, możliwość dzwonienia i wysyłania wiadomości z komputera bez potrzeby używania iPhona itd. No i natknąłem się akurat na to i nie wiem czy lepiej kupić to czy wymieniać kartę sieciową i kartę bluetooth w lapku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do laptopa też podejdzie bez problemowo ? Szukam czegoś do mojego Y580 żeby działały wszystkie bajery handoff, możliwość dzwonienia i wysyłania wiadomości z komputera bez potrzeby używania iPhona itd. No i natknąłem się akurat na to i nie wiem czy lepiej kupić to czy wymieniać kartę sieciową i kartę bluetooth w lapku ?

Nie wejdzie. Wyjściem jest bcm94352- Azurewave AW-CE123H lub bcm94360 - Azurewave AW-CB160H. Obie wymagają patch'a, ale wtedy chodzą na stockowych kextach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.