Skocz do zawartości

Napisy DVBT lub telegazeta - ważne dla osoby niesłyszącej


Gość mistert

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Od 1.10 jak zaktualizowała się lista kanałów (poprzez szybkie wyszukiwanie) straciłem możliwość włączenia napisów jakichkolwiek na pewno na TVP2 i Polsat.

Czy możecie powiedzieć dlaczego po naciśnięciu przycisku APP na nBox 5800 nie ma w ogóle możliwości wybrania napisów?

Może coś trzeba dokonfigurować?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba do konfigurować. Niektóre stacje po 1.10 to potraciły DD 5.1 i napisy ale widzę że już powoli to poprawiają (przykład HBO HD). Polsat ma napisy, TVP2 HD nie widzę napisów ale TVP2 SD ma napisy. Zalecam poczekać aż nadawcy to ponaprawiają lub pisać maila do operatora (skoro płacisz to wymagaj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - maila nie omieszkam napisać.

Na kanałach SD nie było problemu, ale po aktualizacji listy od 1 października SD zniknęly mi wszystkie.

 

edit

Jedną sprawę zauważyłem. Na odbiorniku jakimś standardowym bardzo starym dla nc+ napisy na tvp2 są i cała telegazeta, a na moim nBox nie ma napisów.

Czy to może być sprawa ustawienia parametrów danego kanału?

 

Edytuj posty

 

Przepraszam, ale w 90% przypadków dopóki nie dopiszę następnej wiadomości w temacie nikt na niego nie zagląda.

 

Szukam teraz parametrów kanałów, aby zobaczyć czy te co mam ustawione różnią się od prawidłowych, co może powoduje nie odbieranie telegazety u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...