Skocz do zawartości

Windows 10 - dziś premiera - linki do oficjalnych obrazów ISO


314TeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógłby wrzucić wyciągnięte sterowniki z nowego Botcampa do obsługi partycji HFS+ pod Windows 10?

W internecie można znaleść i pobrać całą paczkę z nowym Boot Camp "BootCamp6.0.6133.zip" 1.19 GB https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=BootCamp6.0.6133.zip

pewnie tam znajdziesz sterowniki, daj tu znać jak będziesz miał te sterowniki wydobyte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie można znaleść i pobrać całą paczkę z nowym Boot Camp "BootCamp6.0.6133.zip" 1.19 GB https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=BootCamp6.0.6133.zip

pewnie tam znajdziesz sterowniki, daj tu znać jak będziesz miał te sterowniki wydobyte

Spakowane są jakos idiotycznie. Na reddit jest paczka ze sterami hfs (PS te z 7/8.1 też działałają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bujam z aktywacją. Czytałem że bywały problemy zaraz po pojawieniu się 10 w sierpniu, a tymczasem wtedy co upgradowałem i aktywowałem to od razu zadziałało, a teraz problemy.

 

Zainstalowałem najpierw "7" z uczelni, aktywowała się pięknie. Upgrade do 10, i błąd "serwer aktywacyjny wykrył że ten klucz jest zablokowany - najlepiej kup sobie nowy". Dobra, zrobiłem revert do "7", doinstalowałem wszystkie updaty, patche, zrobiłem upgrade znowu i poszło - "windows 10 został aktywowany". No to format i próbuję na czysto. O dziwo też zaskoczyło. 

Ale zaraz się zorientowałem że zamiast w uefi/gpt wszystko porobiłem w bios/mbr. No to skoro jeszcze  nic nie miałem poinstalowanego, to znowu szybki format, przeróbka dysków na gpt, bios w trybie uefi i ponowna instalacja 10, no i znowuż komunikat o zablokowanym kluczu instalacyjnym.

Próbowałem zainstalować 7 w uefi i znowu zrobić upgrade, ale jakoś windows 7 w uefi nie polubił się z tym kompem, instalator się wiesza, na szybko sprawdziłem w necie jak to naprawić ale znalazłem mnóstwo możliwych przyczyn i sposobów na ich usunięcie, ogólnie nie chciało mi się i nie mam czasu, bo w końcu moim celem jest instalacja 10 a nie 7.

Zadzwoniłem do pomocy technicznej, Pani powiedziała że mają problemy, ten błąd ludziom wyskakuje bez powodu i żeby poczekać z 10 dni, jak wtedy się nie aktywuje to dzwonić znowu.

 

No to sobie czekam, zablokowane mam zmiany kompozycji pulpitu, na ekranie wyświetla mi się wielkie AKTYWUJ SYSTEM WINDOWS, nawet w programach w trybie pełnoekranowym, i ogólnie zadowolony z MS nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera wie co siedzi w takim RemoveWAT, teraz sobie aktywuję a za miesiąc skończę z zaszyfrowaną połową plików :P

 

Ale rozważę to jeśli wszystko inne nie zadziała

Na razie sciągnęło jakiś update po którym zniknęły powiadomienia żeby aktywować, więc nie ma problemu, a poza tym próbuję tam odpalić capitana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.