Skocz do zawartości

Wetek Play Android DVB-S2 ENIGMA XBMC OSCAM 1.5GHz


Gość ariel_matrix

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem czy taki przestarzały? Parametry techniczne ma dość ciekawe a i cena nie zabija. Jest fajniejszy niż te tunery z których mu korzystamy.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA :

Procesor AMLogic AML8726 MX (1.5 GHz Dual Core)

GPU Mali MP400 (Dual Core)

Pamięć RAM 1 GB DDR III

Pamięć Flash 4 GB NAND

System operacyjny Android Jelly Bean 4.2.2

Oprogramowanie opcjonalne OpenELEC, Linux and other ROMs

Tuner Tunery Plug & Play DVBS2, (satellite), DVBT/T2/C (cable/terrestrial),

WIRELESS LAN 802.11 B/G/B

BLUETOOTH Bluetooth 4.0

IR Tak

RF Tak, MCU

ETHERNET 10/100 Mbit

MICROSD 1x

HDMI 1x

USB 5x 2.0 (3 zew., 2 wewnętrzne)

SPDIF Tak

SERIAL DEBUG Tak, Zewnętrzny

A/V OUTPUT 1x

LED 3, Power, LAN, Wireless

Usługi/Aplikacje WeCloud Antenna, WeBackup, WeControl, App WeTek Theater

PARAMETRY WIDEO :

Video resolution CCIR 601 (720 x 576 lines), 576p, 720p, 1080i, 1080p

Video decoding MPEG-2, MPEG-4 compatible

Input data rate 2-45 MSymb/s

S/N >53 dB

PARAMETRY AUDIO :

Decoding AC 3, MPEG-4 (AAC-HE), MPEG-1, Layer 1, 2 and 3

Sampling rate 32/44.1/48 kHz

S/N > 65 dB

 

WYMIARY :

Wysokość: 36mm

Szerokość: 180mm

Głębokość: 125mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakresie Enigmy to nie wiem, ale ten Wetek to ma chyba jakieś konkretne wsparcie ze strony OpenELEC, więc jeśli chodzi o KODI to powinno być co najmniej przyzwoicie.

 

EDIT:

Inna sprawa, że do telewizji to nie każdy lubi KODI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy taki przestarzały? Parametry techniczne ma dość ciekawe a i cena nie zabija. Jest fajniejszy niż te tunery z których mu korzystamy.

 

Na papierze to każdy tuner jest super. Popatrz ile czasu jest na rynku, popatrz, ze producent już coś nowego wypuścił, popatrz, jak ludzie cały czas narzekają, ze wolno wiesza się itp, itd.

Czy nadal jest dla ciebie fajniejszy? Dla mnie nie. Już przeżyłem parę "fajniejszych" które pseudo producenci olali zostawiając użytkowników z ręką w nocniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja patrzę na to tylko dlatego, że mam to włapkach.

Niestety częściowo z @j00zek należy się zgodzić. Tuner jest już lekko podstarzały.

Parametry ma naprawę imponujące VS nasz cuda z SH4. Ale niestety na tym się kończy. Tam nawet sterownik WiFi to plik.patch na konkretną wersję jajka. Ogólnie wygląda to na poskładane na siłę. Jednak dla sportu sprawdzam jak na tym działa linux i pod tym względem źle nie jest.

Czy warto akurat w tego inwestować? Chyba NIE. Czy warto zgłębić go trochę - tylko na tyle by użyć innego ARMa który ma normalne wsparcie a nie sterowniki w formacie *.patch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j00zek pewnie masz rację. Popatrzyłem na specyfikację na papierze i wyglądało to dość ciekawie. Nie mniej jednak jak znajdę trochę wolnej gotówki to w moim domu zagości tuner ze stajni VU+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na poważnie, jeśli myślisz o vu czy czymś innym na bcm (miraclebox?) to ja bym proponował brac model z procesorem taktowanym jak solo2. Widac olbrzymią różnicę wydajności.

Taki prostacki test uruchomienia openpli.

stm7192: 44s

solo2: 12s

 

mierzone z tą samą skórką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie. Jeszcze jakiś VFD/LED (dość duży) z zegarkiem OK. Ale jak ma być atrapą niewidoczną z 1,5m to dziękuję.

Osobna sprawa, że w ogóle preferuję minimalizm. W mojej końcówce mocy jest tylko POWER (z tyłu) i gałka głośności. Reszta mi po piąte koło u wozu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

W połowie maja ma być w sprzedaży Wetek Play 2 oraz mocniejsza wersja Wetek Play 2s. Jak dla mnie to sprzęt ma jedną wielką wadę: brak czytnika connaxa, niby mozna coś podłączyć przez USB, ale koszt pewnie byłby w granicach ceny samego urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...