Skocz do zawartości

dyskusje o kompilacjach oscama -> czerwiec 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Trudno powiedzieć co to za kompilacja, ale chyba nie amino a na pewno nie qboxhd. Kompilacja qboxhd pojawiła się dopiero dla 8687 - wcześniejsza była 8669, poprawki dla obsługi kart N w sci0 są od 8681. W 8680 pojawiły się poprawki dotyczące "decodeforever" na stałe w dvapi, czyli oscam sam wraca do pracy po błędzie odczytu z karty lub zerwaniu połączenie z siecią. Jeszcze w 8687 są pozostałości tych poprawek - usunięto "debug spam" z logów.

 

O co chodzi z Disney Channel? Na 8687 nie zauważyłem nic niepokojącego a na 8684 nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli oscam sam wraca do pracy po błędzie odczytu z karty lub zerwaniu połączenie z siecią.

 

 

używam tej wersji i dość fajnie chodzi, jest dośc stabilny porównując z poprzednimi wersjami, na pewno mam stabilniej niż na 7119 Freebox

 

 

u mnie często pojawiały się błędy odczytu z redera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mickey

Na 8182 chodzi jak trzeba. na tym 8684 ogolnie tez chodzi ale na smart hd na disney channel nie moze zatrybić czesto, po czym widze ze oscam sie sam restartuje (bo znika web i widze w logach oscama ze wstaje od nowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim spróbuj 8687 w kompilacji qboxhd: http://forum.xunil.pl/index.php/topic,402.0.html. Kiedyś tux pisał, że kompilacja amino czegoś tam nie obsługuje (problemy z dvapi) a ten 8684 jest kompilowany z jakimiś opcjami wyłączonymi w porównaniu z qboxhd, sądząc po rozmiarze pliku.

 

 

Z drugiej strony pewnie karta karcie nierówna. Niby mam SmartHD+, ale przeszedłem z TnK SD (jakoś ekonomicznie wyszło mi to najbardziej opłacalnie;)). System conax, ale widzę że w porównaniu ze starą kartą N jest dużo wolniejsza i może to ma znaczenie praktyczne? U mnie Disney Channel działa bez problemów.

 

 

A co do 8182 ... już wspomniałem wcześniej: stabilny to on jest, ale z phoeniksem nie chce się dogadać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zmianę stylu weeb - a robimy to tak: (...)

 

Można też inaczej:

Tutaj znajdziemy aktualny domyślny plik css oscama: http://www.streamboard.tv/oscam/browser/trunk/webif/include/css.css - link do ściągnięcia css'a jest na dole strony. Plik aktualny na dzisiaj załączyłem do posta (zmieniłem nazwę na oscam.css). U siebie plik ten wrzuciłem do /etc/oscam a w pliku /etc/oscam/oscam.conf w sekcji [webif] dopisałem:

httpcss                 = /etc/oscam/oscam.css

Teraz przy zmianie wersji oscama wygląda on u mnie prawie tak samo zawsze ... to prawie wynika z tego, że autorzy kompilacji czasami coś dopisują jeszcze na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...