Skocz do zawartości

haMac.pl używa cookie. Przeczytaj Privacy Policy aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tę wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuję użycie cookie

Zdjęcie

Samsung E852 jasność ekranu Lion 10.7.2

jasność lion

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Flashek

Flashek
  • Members
  • 1 postów

Napisano 15 grudzień 2015 - 22:04

Witam serdecznie.

Wychowałem się na windowsie i tylko kilka razy w życiu miałem styczność z makami. Było to tylko w sklepie i zazwyczaj mogłem pojezdzić kursorem po ekranie logowania . Teraz niedawno udało mi się bez problemu zainstalować iatkos L2 na laptopie samsunga E852-JS01PL.

Działa wszystko oprócz karty sieciowej z czym myślę że sobie poradzę, oraz nie działa regulacja jasności ekranu. Klawisze funkcyjne fn nie reagują na tę czynność. Nie mam pojęcia od czego zacząć, jakie dane podać tu na forum abyście byli w stanie mi pomóc.

Proszę abyście wzięli  pod uwagę to iż jest to mój pierwszy raz kiedy mam odczynienia z tym systemem. Proszę również abyście wytłumaczyli mi jak mogę rozwiązać problem z kontrolą jasności. Dodam również iż brakuje suwaka w opcjach ekranu, a sama kontrola jasności działa w biosie i dosie.

Z poważaniem.

#2 danielosx86

danielosx86
  • Members
  • 290 postów

Napisano 16 grudzień 2015 - 20:44

Po pierwsze - podaj specyfikacje komputera wg wymogów forum. Po drugie - do regulacji jasności ekranu będziesz potrzebował poprawki do DSDT. Musisz wyciągnąć DSDT za pomocą programu MaciASL, a następnie tym samym programem zrobić stosowny patch z repo RehabMana. Szczegóły tutaj: https://github.com/R...ptop-DSDT-Patch

Hackintosh ASRock H61M-VS | Intel Core i5-2300 | 8 GB RAM 1333MHz | Gigabyte GeForce GTX650OC 1GB | TP-Link TL-WDN4800 | Samsung 840 Evo 250GB | Samsung 650 EVO 120GB | Apple Keyboard | Magic Mouse | macOS Sierra 10.12

MacBook Air 13" Mid 2012 | Intel Core i5 | 8 GB RAM  | Intel HD4000 | 128 GB SSD | macOS Sierra 10.12

PowerMac G5 | Power PC Dual Core 2 GHz | 2 GB RAM | GeForce 6600LE | 120 GB | Mac OS X Leopard 10.5.8

iPhone 6 16 GB Space Grey iOS 10

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych