Skocz do zawartości

haMac.pl używa cookie. Przeczytaj Privacy Policy aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tę wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuję użycie cookie

Zdjęcie

ASUS 1215N

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 radziu797

radziu797
  • Members
  • 22 postów

Napisano 26 styczeń 2016 - 18:23

nie właśnie, chyba 250gb albo 300

#22 pablo1975

pablo1975
  • Members
  • 234 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 12:55

hmm ten blad wywalalo zawsze jak wiekość sektora na dysku była 4096 - poleceniem:

dd if=boot1h of=/dev/identifier

ze wskazaniem konkretnej partycji z bootloaderem. Całość załatwiało się w kilka sekund. Ja ponieważ mam inne komputery z Os X podpinałem taki dysk przez SATA-USB i po problemie.

#23 radziu797

radziu797
  • Members
  • 22 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 18:07

hmm ten blad wywalalo zawsze jak wiekość sektora na dysku była 4096 - poleceniem:

dd if=boot1h of=/dev/identifier

ze wskazaniem konkretnej partycji z bootloaderem. Całość załatwiało się w kilka sekund. Ja ponieważ mam inne komputery z Os X podpinałem taki dysk przez SATA-USB i po problemie.

dobra czyli zamiast identifier mam wpisać na którym dysku jest chameleon ? czy jak?

#24 radziu797

radziu797
  • Members
  • 22 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 18:12

dobra czyli zamiast identifier mam wpisać na którym dysku jest chameleon ? czy jak?

może inaczej, czy ktoś mógłby napisać mi konkretnie co i jak instalować z jakich plików? taki mały poradnik który na pewno odpali na tym kompie? Można by było to podpiąć. to dość popularny mini laptop na tamte czasy, chętnie też inni by na tym skorzystali. na forum jest dużo wiedzy, ale jeden poradnik odsyła do drugiego. ale czytając o stawianiu na pendrive na dysku z mbr np nie doczytałem się nigdzie że trzeba stosować jakieś patche bo inaczej nie ruszy dzieki kolego music za info. dlatego tak jak mowie może by ktoś pomógł konkretnie jak to odpalić? bo siedzę nad tym już 4 dni...i nic. Mam 4 dni wyciete z życiorysu i trochę wiedzy której udało mi się zdobyć wertując forum ale za cholery nie mogę przejść dalej... ewentualnie jak nie ma chętnych by pomóc to w cholerę zamknijcie ten temat i do kosza. 

#25 pablo1975

pablo1975
  • Members
  • 234 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 18:17

dokladnie ten na ktory go instalujesz.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych