Skocz do zawartości

Weryfikacja tej kopii programu Install OS X El Capitan nie powiodła się


fawort
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Próbuję zainstalować El Capitan'a wg poradnika z tej strony (z wykorzystaniem OS X Maverics) , ale występuje błąd.Weryfikacja tej kopii programu Install OS X El Capitan nie powiodła się. Być może została ona uszkodzona podczas pobierania lub zmodyfikowana.

Pendrive jest sprawdzony, wyczytałem też, iż może być kwestia daty. Datę ustawiłem na nowo. Błąd występuje nadal.

 

Prośba o pomoc

 

Tomek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie tak do końca ;) wygasły certyfikaty apple, którymi były podpisane instalatory, wszystkie te pobrane przed 14.02.2016.

http://myosx.info/os-x/problem-os-x-installation-files-downloaded-02-14-2016/

możesz pobrać ja na nowo z apple store, lub zrobić trick w konsoli ze zmianą daty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siema!

Przepraszam że zrobię małego offtopa ale potrzebuję pilnie pomocy a jedynie na tym forum natknąłem się na taki sam problem jak u mnie. Posiadam Macbook pro mid 2009 i chciałbym zainstalować na nim system Os x Yosemite. Robię to po raz pierwszy gdyż od zawsze korzystałem z okienka. Podczas instalacji występuje identyczny błąd.

Weryfikacja tej kopii programu Instalacja OS X Yosemite nie powiodła się. Być może została ona uszkodzona podczas pobierania lub zmodyfikowana.
 

Chcę zainstalować system na czystej patrycji, na drugiej zaś na drugiej partycji znajduje się jeszcze partycja odzyskiwania po poprzednim właścicielu.

Próbowałem zmiany daty na 2010, 2016, 2013 i żadna z tych opcji nie daje innego rezultatu jak ten błąd.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Witam. 
Ściągnęłam instalacje Yosemite na system Mojave żeby móc zainstalować na starym MacBook Pro z 2009. Niestety pojawia się komunikat ‚weryfikacja tej kopii programu nie powiadał się, blah, blah’. Jak sobie z tym poradzić? Zmiana daty nie pomaga. Nie mam raczej opcji już dorwania od kogoś laptopa z wersją Yosemite czy niższą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.