Skocz do zawartości

Tania karta dźwiękowa USB pod MacOS - 50zł max


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jak w temacie. Moglibyście polecić jakąś naprawdę tanią kartę dźwiękową (50zł max) USB działającą na MacOS? Tak żeby podłączyć słuchawki na standardowego jacka i ewentualnie mikrofon.

Zastosowanie : Skype głównie i żeby w nocy nie przeszkadzać w razie pracy. Dobrej jakości w tej cenie nie wymagam. Nie boję się używek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki to wynalazek.

 

Nie trzaska ani nie szumi, do Skype'a się nadaje ale jeśli chodzi o muzykę to dość mocno upośledza słuchawki mimo , że nie są najwyższych ani nawet średnich lotów (HD681 EVO II). Jak ktoś nie zwraca uwagi to będzie ok ale jeśli ktoś wymaga choć minimalnej jakości to są do podtarcia ... . Niemniej jestem zadowolony , że w ogóle mam dźwięk na słuchawkach i działające mikro na MacOs (w końcu mogę porozmawiać z Siri na kompie  =P~ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie będę musiał sobie taką znowu sprawić, do wykorzystania jako wyjście/wejście modemowe dla Packet Radio AX.25 - przy okazji porównam może z moją integrą na trochę lepszych słuchawkach, niż miałem do dyspozycji półtora roku temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem zadowolony. Wydawało mi się , że będzie tragicznie. Fakt faktem na tej droższej czarnej - jest tragicznie. Dźwięk na niej to jakiś koszmar, chyba , że trafiła mi się felerna sztuka. Nie trzeszczy , nie szumi ale dźwięk jest strasznie płytki i zanieczyszczony. Ta przezroczysta daje radę. Wg mnie jest porównywalna z tą ALC892 która normalnie obsługuje mi Luxy pod Windą. Jak dla kogoś muzyka to YT w tle to styknie w zupełności (zresztą tak samo jak integra - nic ambitnego).

 

Mikro i słuchawki, wszystko fajnie hula, można normalnie komunikować się poprzez Skype. Tylko ta Siri nie chce ze mną rozmawiać... Ustawiona jest tak by odczytywała dźwięk z mikrofonu z karty, widzi go, niestety nie rejestruje dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.