Skocz do zawartości

Sierra 10.12, nvidia GTX 960 4GB, jak to ugryźć?


olanzapinum
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś niekonkretny. Piszesz, że integra działa a GTX nie, wywnioskowałem, że chcesz mieć obie grafiki więc napisałem co ma być zrobione.

Odpowiedz do sterów już dostałeś.

 

Widzę trzeba łopatologicznie - Ad.3

Instalacja systemu, odpalenie systemu, instalacja sterowników nvidii, restart systemu i tyle.

W przypadku jak nie działa Ci natywny zapis do nvram musisz dodać nvda_drv=1 do boot-args.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do tej pory mialem Nvidia web drivery dzialajace. Po update do macOS sierra web drivery nie dzialaja. Nowe z podanej strony nie rozpoznaja odpowiednio systemu

"Mac OSX version 10.12.1 is not supported"

Probuje instalowac NVIDIA Web Driver 367.15.10.15f01

Probowalem juz  nvda_drv=1  oraz NvidiaWeb=true

Jakies obejscie tego problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.insanelymac.com/_/osx86/nvidia-web-driver-updater-r1048 - sprawdź czy to zadzaiała, ten program zdejmuje ograniczenia przy instalacji sterowników webowych - jednak wydaje mi się niezwykle dziwne że   367.15.10.15f01 nie chcą Ci się zainstalować... Na pewno masz dobre sterowniki? Ja na 12.1 mam te https://images.nvidi...15.10.15f01.pkg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz kompilację systemu - może Ci zassał jakiś specjalny build...

 

Na tę chwilę:

do kompilacji 10.12.1 - 16B2555 masz sterowniki 367.15.10.15f01

do kompilacji 10.12.0 - 16A323 masz sterowniki 367.15.10.05f01

 

Na tę chwilę nvidia przewiduje sterowniki TYLKO do w/w dwóch kompilacji o w/w numerach wersji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij drivery przez tę aplikację: http://www.insanelymac.com/forum/files/file/474-nvidia®-webdriver-updaterapp/
 
Nie testowałem, ale może Ci ona spatchować drivery do instalacji i takie zmodyfikowane spróbuj zainstalować. Zdjęcie samego kagańca na instalator to pikuś, potem trzeba jeszcze zmodyfikować jeden kext z pobranej paczki aby Ci ładował sterowniki w systemie. To wszystko ponoć robi w/w aplikacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem dzieki, walcze z tym ale na razie nie chce zadzialac.

 

EDIT:

System wstaje z czarnym ekranem - monitor w sleep

Wybranie bootu w clover z driverem VESA uruchamia system normalnie. w menu Nvidii moge przelaczyc juz na web drivery, nie sa wyszarzone.

Teraz musze tylko zobaczyc jak naprawic problem z czarnym ekranem.

 

EDIT2:

No i wszystko jasne. Z 1 monitorem system dziala prawidlowo juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.