Skocz do zawartości

haMac.pl używa cookie. Przeczytaj Privacy Policy aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tę wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuję użycie cookie

Zdjęcie
- - - - -

Handoff - nie działa na Mac'u

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 NicoleJS

NicoleJS
  • Members
  • 1 postów

Napisano 04 październik 2016 - 05:39

Macbook Pro Early 2011 (10.10.5)  + iphone 6 plus (9.3.2)

W komputerze zmieniłem sobie kartę WiFI / bluetooth na  BCM94331PCIEBT4CAX. Zmodyfikowałem pliki kext, oraz aktywowałem Continuity.
Wszystko poszło pomyślnie tzn. oprócz odbierania sms i połączeń telefonicznych na mac zaczął mi działać "Airdrop", oraz pojawiła mi się opcja "Instant Hotspot", oraz "Handoff".

Działało Handoff w obie strony (z mac na iphone i z iphone na mac), ale od jakiegoś czasu zaczęło działać tylko z mac na iphone. Np. piszę maila i od razu na iphone widze ikonkę maila, którego mogę oczywiście kontynuować na telefonie.
Niestety kiedy zaczynam na telefonie - przestała mi się pojawiać dodatkowa ikonka przed finderem.

Może ktoś wie, co mógłbym z tym zrobić ?

#2 krzyssp

krzyssp
  • Moderators
  • 652 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 04 październik 2016 - 20:48

To chyba nie jest aż tak niepopularny problem, spróbuj się wylogować z wszystkich urządzeń i potem zalogować ponownie. Jak coś możesz też spróbować reinstalować system, choć to trochę ostateczny krok :P ale pozytywna wiadomość jest taka że to raczej problem z software, to nie takie rzadkie że trzeba resetować różne ustawienia i preferencje na (Ha)Macach żeby pewne funkcje dobrze działały.

Mac 14,2: Asrock z97 Extreme 4, Intel 4790k, Nvidia 970

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych