Skocz do zawartości

haMac.pl używa cookie. Przeczytaj Privacy Policy aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tę wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuję użycie cookie

Zdjęcie

Zlecę odpłatną instalację i konfigurację komputera z Hackintosh - małopolska

zlecę konfiguracja hackintosh

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 midware

midware
  • Members
  • 1 postów

Napisano 04 październik 2016 - 22:31

SZUKAM SPECA OD KONFIGURACJI HACKINTOSH NA PC:
Złożony komuputer pod montaż video:

procesor i7 5820K
chłodzenie procesora: Corsair H100i v2
płyta: MSI X99A RAIDER
RAM: 32GB G.SKILL 4 x 8GB 3000MHz, CL15, 1.35V (F4-3000C15D-16GVR)
Grafika: Gigabyte GTX 980 WaterForce 4GB
Dysk systemowy na PCI M2: ADATA SSD Premier Pro SP550 M.2 2280 - 480GB
Dysk montażowy na PCI: Plextor SSD 512GB (PX512M8PEY)
Zasilacz: Corsair RM750X 80Plus Gold - 750W (CP-9020092-EU)
Obudowa: SilentiumPC Aquarius X70W Pure Black Midi Tower

WYMAGANIA SYSTEMOWE:

Potrzebuję na dysku systemowym zrobić dwie partycje, jedną dla Windows 7 64bit Pro, drugą dla najnowszej wersji Hackintosh (ok. 150GB). Chcę aby przy starcie komputera można było dokonywać wyboru, który system uruchomić, Hacintosh czy Windows 7.

Z Win porardzę sobie sam. Osoba, której szukam, miałaby za zadanie zainstalować Hackintosh oraz wszystkie niezbędne komponenty i sterowniki systemu Hackintosh kompatybilne z w/w sprzętem.
Ważne, aby zapis i odczyt plików z dysku montażowego był możliwy w obrębie obu systemów. Oprogramowanie typu Adobe Premiere na Hackintoshu zainstaluję i skonfiguruję już sam, na tyle iOS znam.

Szukam osoby z małopolski.
Mam zbyt mało czasu na ogarnięcie tego samemu, a kompa potrzebuję na wczoraj jak to się mówi. Dlatego wybaczcie, że nie czytam zawartości forum typu how to DIY. Chcę clecić, zapłacić i być zadowolonym z użytkowania.

Ktoś coś ? Dziękuję za odpowiedź. Mój tel. 513 305 306, gdybym nie odczytał priv, mało czasu na siedzenie w sieci.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zlecę, konfiguracja, hackintosh

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych