Skocz do zawartości

haMac.pl używa cookie. Przeczytaj Privacy Policy aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tę wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuję użycie cookie

Zdjęcie

Zlecę instalację El Capa - Warszawa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 BobKlepacky

BobKlepacky
  • Members
  • 1 postów

Napisano 10 październik 2016 - 16:21

Witam,

jestem na tym forum i generalnie temat "forum" to dla mnie nowość, więc z góry przepraszam za amatorszczyznę w tej dziedzinie. Ale do rzeczy.

Posiadaczem złożonego hackintosha (podzespoły poniżej) z OS X 10.9.5. Mam też starego Maca Pro 1.1 i dwa laptopy, na OS X pracuję od długiego czasu. Niestety jestem raczej „usserem” niż specem od IT, ale w podstawowych sprawach konfiguracji OS radzę sobie.

Szukam osoby z Warszawy której mogę zleci zainstalowanie El Capaitana.

Fajnie by było gdyby to był ktoś, kto ma styczność z postprodukcja film/video ….

Dodam jeszcze że obecni komp działa w miarę sprawnie. Używam go codziennie do edycji materiałów filmowych i postprodukcji video (kolor korekcji i AE) również foto. Na obecnym systemie mam dużo plugin-ów, softów z licencjami więc dobrze by było żeby przejście ona nowy system odbyło się „w miarę” bezboleśnie. Nie bardzo też mogę sobie pozwolić na wyłączenie z pracy maszyny na zbyt długi okres czasu - niektóre projekty są w czasie realizacji.Co ważne dla mnie do kompa podłączone jest urządzanie po Thunderbolcie (Drobo), karta video Black Magic i jest „softowy” RAID. 

Potrzebuję, a raczej nowe wersje softów które używam El Capa. No i chyba świeża instalka przez fachowca mogła by (być może) wpłynąć na zwiększenie wydajności maszyny. Być może coś trzeba z hardweru podmienić (myślałem o RAM), ale jak pisałem wcześniej nie jestem specem od IT. 

Prosze o kontakt.

Pozdrawiam.

Konfiguracja.

Obudowa:

Corsair Graphite Series 600T Midi Tower ATX Czarna CC600TM 

Płyta główna:

Gigabyte GA-Z87X-UD7 TH

Procesor:

Intel CORE I7-4770K 3.5GHz LGA1150 BOX HASWELL BX80646I74770K  

Pamięć:

CORSAIR Vengeance LP 16GB (2 x 8GB) 240-Pin DDR3 SDRAM DDR3 1600 (PC3 12800) Desktop Memory Model CML16GX3M2A1600C10

Karta graficzna:

Asus GeForce GTX 770 Direct CU II D2CO (GTX770-DC2OC-4GD5)

Chłodzenie wodne:

Corsair Hydro Series H60 CW-9060007-WW

Fans: /react-text 

Corsair Dwupak SP120 High Performance Edition CO-9050008-WW 

Dysk SSD:

Corsair Force GT CSSD-F240GBGT-BK

Zasilanie:

Corsair Professional Series™ HX1000 – 80 PLUS® Certified Modular Power Supply

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych