Skocz do zawartości

haMac.pl używa cookie. Przeczytaj Privacy Policy aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tę wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuję użycie cookie

Zdjęcie
- - - - -

Problem z instalacją

problem el capitan instalacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mati133

mati133
  • Members
  • 1 postów

Napisano 15 październik 2016 - 16:47

Witam chciałem zainstalować OSX El Capitan na HP ProBook 4540s postępowałem według tego poradnika i tu mam pytanie jaki jaki plik config.list, oraz jakie boot flagi są najlepsze dla tego komputera PS laptop został wyposażony w 8gb ram i kartę graficzną AMD Radeon HD 7650M. Bardzo proszę o pomoc bo męczę się z tym już długo a mimo to instalator nie chce wystartować. byłbym wdzięczny za sugestie

#2 BrT

BrT
  • Members
  • 391 postów
  • LocationGorlice

Napisano 15 październik 2016 - 18:51

http://hamac.pl/topi...uracji-sprzętu/

W laptopach nie siedzę, ale da się wyłączyć intela HD3000 w UEFI? Przełączanie grafiki nie działa w osx, więc albo da się wyłączyć integrę albo zostaje tylko integra.

Config jakiś dla Sandy Bridge. Coś w okolicach P8Z68 wydaje mi się. Flagi -v żebyś widział co się dzieje i lecisz.

MacBook Air 13,3" Early 2014 macOS 10.13.5  |  MacBook Pro 15,4" MD103 macOS 10.14

iPhone 6 Plus Silver + Apple Watch Series 3

iPad Mini 2 Retina LTE

Apple TV 4k

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: problem, el capitan, instalacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych