Skocz do zawartości

haMac.pl używa cookie. Przeczytaj Privacy Policy aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tę wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuję użycie cookie

Zdjęcie

iPhone 7 z Niemiec - gwarancja

Najlepsza odpowiedź Estrax , 04 sierpień 2017 - 15:04

Gwarancja obejmuje iPhone wraz z akcesoriami. Najszybciej będzie udać się do Apple Store, w większości przypadków wymieniają od ręki - jednakże takowego w PL nie ma. Osobiście polecam iMad, na tą chwilę mam same miłe wspomnienia odnośnie realizowanych przez nich usług. Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 arnon

arnon
  • Members
  • 1281 postów
  • LocationRzeszów

Napisano 04 sierpień 2017 - 14:45

Hejka,

pokusiłem się o kupno swojego pierwszego iPhona, niestety dostałem uszkodzoną przejściówka mini jack > lightning. Czy jest możliwe zaniesienie jej na gwarację? Czy gwarancja może obejmuje samego iPhona, bez akcesoriów? Dodam, iż telefon pochodzi z niemieckiej sieci O2 i nie mam pojęcia, gdzie mógłbym go reklamować#-o

Z góry dzięki za pomoc :D

Mój hackintosh:

ASRock Z87 PRO 3 | Intel Core i5-4590 | MSI GeForce GTX 660 Twin FrozR | 2x4GB RAM DDR3 (1600MHz) | WD Red 1TB + WD Blue 1TB | TP-LINK TL-WN881ND
…i oczywiście OS X 10.11.6 blackapple.gif  :)

Nie pomagam na PW, od tego jest forum!

FlagaPL.gif Staram się pisać poprawnie po polsku!

#2 Estrax

Estrax
  • Members
  • 917 postów
  • LocationKraków

Napisano 04 sierpień 2017 - 15:04   Najlepsza odpowiedź

Gwarancja obejmuje iPhone wraz z akcesoriami. Najszybciej będzie udać się do Apple Store, w większości przypadków wymieniają od ręki - jednakże takowego w PL nie ma. Osobiście polecam iMad, na tą chwilę mam same miłe wspomnienia odnośnie realizowanych przez nich usług.
  • arnon lubi to
Spoiler

#3 arnon

arnon
  • Members
  • 1281 postów
  • LocationRzeszów

Napisano 04 sierpień 2017 - 15:10

Gwarancja obejmuje iPhone wraz z akcesoriami. Najszybciej będzie udać się do Apple Store, w większości przypadków wymieniają od ręki - jednakże takowego w PL nie ma. Osobiście polecam iMad, na tą chwilę mam same miłe wspomnienia odnośnie realizowanych przez nich usług.

Czyli dobrze zrozumiałem, że punkty typu iMad, iSpot itp. realizują gwarancje Apple?

Mój hackintosh:

ASRock Z87 PRO 3 | Intel Core i5-4590 | MSI GeForce GTX 660 Twin FrozR | 2x4GB RAM DDR3 (1600MHz) | WD Red 1TB + WD Blue 1TB | TP-LINK TL-WN881ND

#4 Estrax

Estrax
  • Members
  • 917 postów
  • LocationKraków

Napisano 04 sierpień 2017 - 15:15

Tak, jednakże ja iSpota absolutnie polecić nie mogę, przez to, że dwukrotnie próbowali mnie naciągnąć, stwierdzając, że urządzenie do nich oddane zostało zalane i na dodatek jest niekompletne. Ponadto, często te ich wymiany trwają wyraźnie dłużej, niż w przypadku konkurencji (Cortland, iMad). Mój sprzęt leżał u nich blisko 2 tygodnie, zanim w ogóle wyjechał do Apple... i było to okupione wieloma telefonami do nich. O ich wcześniejszej współpracy z Regenersis (aktualny CTDI) już też nie wspominam, bo to w ogóle porażka na całej linii.
iMad jest za to certyfikowanym serwisem Apple i póki wszystkie wymiany sprzętu były szybkie (do 3-4 dni roboczych) i bezproblemowe.
Spoiler

#5 arnon

arnon
  • Members
  • 1281 postów
  • LocationRzeszów

Napisano 04 sierpień 2017 - 15:16

Tak, jednakże ja iSpota absolutnie polecić nie mogę, przez to, że dwukrotnie próbowali mnie naciągnąć, stwierdzając, że urządzenie do nich oddane zostało zalane i na dodatek jest niekompletne. Ponadto, często te ich wymiany trwają wyraźnie dłużej, niż w przypadku konkurencji (Cortland, iMad).
iMad jest za to certyfikowanym serwisem Apple i póki wszystkie wymiany sprzętu były szybkie (do 3-4 dni roboczych) i bezproblemowe.

Ok, dzięki za pomoc ;)

Mój hackintosh:

#6 314TeR

314TeR

Administrator

• Administrators
  • 16245 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 04 sierpień 2017 - 15:54

Sprawdź po numerze seryjnym czy telefon jest na gwarancji, jak jest to uderz do iMad. Ja też miałem przyjemność skorzystać z ich usług w przypadku napraw (wymiany) iPhone i w wszystkich wypadkach trwało to dosłownie parę dni max. 

ASUS MAXIMUS VII IMPACT | Core i7-4790K | 16GB DDR3 2400 CL10 | GTX 980 Ti | FiiO E10 | OS X Retail via UniBootX Clover

ASUS Z87M-PLUS | Core i5-4590T | 8GB DDR3L 1333 | HD4600 | OS X Retail via UniBootX Cloverbyłe haMac'i: ASUS P5W DH DeluxeASUS P7P55 WS Supercomputer | ASUS P8Z68 Deluxe/GEN3 | ASUS P8Z77-V PRO THUNDERBOLTJak uruchomić na wypasie ALC 882/888/889/1200 | STOP Gigafail | P5W DH Deluxe - perfekcyjny hackintosh | Piszę poprawnie po polsku!

Co daje kalibracja monitora - zobacz jak można poprawić jakość obrazu.

Najszybszy hackintosh na świecie za procesorem 12C identyfikujący się jako Mac Pro (Late 2013) wg rankingu Geekbench: 37000 pkt

Pomogliśmy Tobie - pomóż nam - przekaż darowiznę na utrzymanie forum.

#7 arnon

arnon
  • Members
  • 1281 postów
  • LocationRzeszów

Napisano 04 sierpień 2017 - 16:43

Sprawdź po numerze seryjnym czy telefon jest na gwarancji, jak jest to uderz do iMad. Ja też miałem przyjemność skorzystać z ich usług w przypadku napraw (wymiany) iPhone i w wszystkich wypadkach trwało to dosłownie parę dni max.

Sprawdzałem, gwarancja jest, poszukam iMad'a w Rzeszowie, a jak nie będzie to najwyżej do Cortlandu pójdę :D Dzięki za pomoc

Mój hackintosh:

#8 Estrax

Estrax
  • Members
  • 917 postów
  • LocationKraków

Napisano 04 sierpień 2017 - 17:54

iMad jest jedynie w Krakowie, Warszawie i Katowicach. Bez problemu można tam wysłać sprzęt kurierem, co najwyżej cały proces przeciągnie się o jakieś 2 dni robocze ze względu na transport w obie strony.
Spoiler

#9 arnon

arnon
  • Members
  • 1281 postów
  • LocationRzeszów

Napisano 09 sierpień 2017 - 19:50

Oddałem przejściówkę do Cortlandu, nową dostałem w przeciągu kilku dni. Tak więc w sumie to polecam :D nie chciało mi się wysyłać do iMada kurierem, bo Cortland mam dosyć blisko od domu

• man_of_the_oak lubi to

Mój hackintosh:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych