Skocz do zawartości

MP 3.1 + HighSierra Beta2 - instalator z macOS High Sierra Patcher azwiesza się


bogdanh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Instalacja Bety 1 kilka tygodni temu przebiegła bez probemu, ale dysk użyłem do czegos innego i teraz próbuje zainstalować Betę 2.

Pendrive wykonuję za pomocą "macOS High Sierra Patcher" bez problemu i bez błędów.

Po restarcie ładowanie dochodzi do ok. 80%, zwalnia i jak żółw dochodzido konca - na tym koniec.

Pasek postępu  100% i stoi jak zamurowany.

Nie jest to błąd pendrive ani karty SD (stoswałem kilka).

Nie mogę dla podglądu użyć Command + V bo startuję z Alt'em dla wyboru USB - więc nie widzę co się dzieje.

Spróbuję zmienić ustawienia vram, ale wolę poczekać na opinie.

Ktoś coś? :)

---EDIT---

Włączyłem -v i spowolnienie jest spowodowane tysiącem prób + błąd /usr/libexec/xpcproxy

Błąd mniej więcej wygląda: .....com.applexpc.launchd service exited due to signal: Segmantation fault.... no i dalej powyższa ścieżka.

Potem still.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MAS jest już BETA6 a jako aktualizacja BETA7.

Czytałem, ale MAS jest jakby powyżej moich możliwości intelektualnych. O ile dobrze zrozumiałem piszesz o metodzie z np. http://lifehacker.com/how-to-make-your-own-bulk-app-installer-for-os-x-1586252163(??)

P.s.

Coś jednak u mnie szwankuje. Kilka tygodni temu Beta 1 poszła bez trudu. Przed chwilą znalazłem na dysku tą samą betę i zrobiłem pendrive instalacyjnego za pomocą macOS High Sierra Patcher. No i także po chwili waliło takimi samymi błędami przez pół godziny - szlag mnie trafił i wyłączyłem.

Kurcze, może ten Patcher jest do kitu...

----

Zauważyłem, że co jakiś czas pojawia się komunikat (z pamięci) set LowDisk vol:untitled i na zmianę VeryLowDisk...

----

Wyjaśnienie okazało sie proste, ale problem w tym iż trzeba przekopać sieć na 10 metrów. :)

macOS High Sierra Patcher nie obsługuje w tył wersji systemu. Trzeba dobrać jego wersję do systemu. Problem w oznaczeniach patchera które nie są zbieżne z oznaczeniami systemów.

Zainstalowałem wersję public ściągniętą samodzielnie przez patcher - no i zabawa się zaczyna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.