Skocz do zawartości

Mac OS El Capitan 10.11.6 na Vmare Workstation Pro 12.5.7 build-5813279


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie 

 

Zwracam się z bardzo uprzejmą prośbą o wsparcie.

 

Mam postawioną wirtualną maszynę z obrazu ISO El Capitan 10.11.6 na Vmare Workstation.

 

Korzystam w terminalu z narzędzia diskutil.

 

Po wpisaniu hasła po ostatniej komendzie w terminal mam taką sytuację jak na screenie.

 

Wszystkim czytającym mój post z głębi pola serca życzę harmonii i dobrostanu :)

 

whitewolf1608

post-4661-0-17680400-1504162203_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jaką? Bo nic nie ma "po wpisaniu hasła". 

 

BTW - skoro działa Ci macOS nawet na wirtualce, po co się kopiesz z DD i jakimś HGW ISO? Pobierz macOS z Mac App Store i przerób go metodą createinstallmedia. 

Szanowny Adminie Tak działa mi El Capitan. Po prostu wybrałem tutorial trzech komend do utworzenia Bootowalnego PenDrive z tego linku > 

 

Po wpisaniu hasła Termial różnie się zachowuje raz napisze no such file on directory raz stoi w miejscu. 

 

Wybrałem tego video poradnik z uwagi na typ obrazu ISO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz o tym, że komenda dd nic nie zwraca i dopiero jak skończy to pojawia się komunikat z podsumowaniem ?

A to często może trwać trochę czasu... nawet na filmiku, który wrzuciłeś gość mówi, że to może zając 10, 20 a nawet 30 minut...

Zobacz o ile przeskakuje zegar systemowy na filmie, jak jest już podsumowanie...

Ile czekałeś zanim stwierdziłeś, że nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz o tym, że komenda dd nic nie zwraca i dopiero jak skończy to pojawia się komunikat z podsumowaniem ?

A to często może trwać trochę czasu... nawet na filmiku, który wrzuciłeś gość mówi, że to może zając 10, 20 a nawet 30 minut...

Zobacz o ile przeskakuje zegar systemowy na filmie, jak jest już podsumowanie...

Ile czekałeś zanim stwierdziłeś, że nie działa?

Ok dzięki za Twoje wsparcie ge,jusz 

 

Stworzę jeszcze raz i napiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.