Skocz do zawartości

Czy będą problemy? Z270 + G4560 Kaby Lake


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz kolejny!

Zastanawiam się czy czy na komputerze, który posiadam mogę zainstalować macOS Sierre i w przyszłości High Sierre.
Dodam, że komputera będę używał do edycji grafiki komputerowej PS+AI czasem Cinema4D (stabilność platformy i niezawodność mile widziana)

 

1. Płyta główna:
MSI Z270 Gaming M3
2. Procesor:
Intel Core Pentium G4560
SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.1, SSE4.2
3. Mostek południowy
Intel Z270
4. Brak dodatkowego kontrolera napędów
5. Karta graficzna
MSI NVIDIA GeForce GTX 1050TI
6. Kodek audio
Realtek® ALC1220 Codec
7. Karta sieciowa
Killer™ E2500 Gigabit LAN controller
8. WIFI
TP-LINK TL-WN881ND
9. Brak napędu, dyski podłączone przez złącze SATA
Goodram Iridium Pro 240GB i drugi taki sam chyba zakupie na Windowsa.
10. Klawiatura i mysz podłączone przez USB


Dziękuje z góry za jakiekolwiek informacje i pomoc.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ponawiam temat z tego co czytałem problemów nie powinno być ale czy ktoś bardziej zagłębiony w temat może się wypowiedzieć?

Chciałbym zapytać także jaki dysk na M.2 polecacie właśnie na High Sierre. Goodram zostałby na Windowsa.

Pytanie jak wygląda sprawa z legalnościa w pracy komercyjnej obecnie używam Macbooka Pro do pracy a co jeśli będę używał hackintosha? Czy używanie go do pracy komercyjnej jest w Polsce legalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer do zrobienia, z uwagi an CPU konieczne będzie użycie FakeCPUIP i nie będziesz miał na nim zarządzania energią. CPU radzę zmienić ale odpalić oczywiście się da.

 

Za używanie komercyjne czy niekomercyjne nikt Ci nic nie zrobi, byłaby to sprawa bezprecedensowa. Dawno temu była tylko jedna firma, która wtopiła bo udostępniała odpłatnie soft do zrobienia hackintosha, było to na terenie USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym poradnikiem:

http://hamac.pl/topic/11716-unibootx-clover-oficjalny-uniwersalny-bootloader-hamacpl/

 

Doszedłem do takiego momentu gdzie wyświetla mi się komunikat:

 

OsxAptioFix2Drv: Starting overrides for \.IABootFiles\boot.efi

Using reloc block: no hibernate wake: noe

does printf work??


i tutaj komputer się zatrzymuje.

 

Korzystam z config.plist gotowego z forum na płytę Z270 i wgrałem kexty NullCPUPowerManagement.kext i FakePCIID.kext do foledru OEM z moją płytą oraz w config.plist FakeCPUID dałem 0X0306A0. Na standardowych i na to co wgrałem jest ten sam bład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bez nich jaki jest efekt?

 

Próbowałeś dodać parametr FakeCPU w cloverze?

Pewnie edytowałem jak pisałeś post:

 

Korzystam z config.plist gotowego z forum na płytę Z270 i wgrałem kexty NullCPUPowerManagement.kext i FakePCIID.kext do foledru OEM z moją płytą oraz w config.plist FakeCPUID dałem 0X0306A0. Na standardowych i na to co wgrałem jest ten sam bład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.