Skocz do zawartości

haMac.pl używa cookie. Przeczytaj Privacy Policy aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tę wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuję użycie cookie

Zdjęcie
- - - - -

Instalacja OS X El Capitan Asus Zenbook ux305ca

#Apple #OSX #Asus

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 jakbog4330

jakbog4330
  • Members
  • 2 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 12:43

Witam próbuje zainstalować os x el capitan próbowałem zainstalować z poradnika z tego forum ale jest trochę pogmatwany i z początku szło mi dobrze itd ale w końcu się pogubiłem w tych punktach i mam prośbę czy ktoś pomógł by mi zainstalować ten system gdyż mam iPhone'a chciałbym mieć chociaż namiastkę ekosystemu apple i ogólnie denerwuje mnie strasznie winda a zwłaszcza win 10 choć ten system wmiare fajny ale jest bardzo nie dopracowany i jak zawsze mam pecha i mi wysypuje się cały system albo blue screeny wyłażą więc chcę spróbować przygody z os x gdyż już miałęm doczynienia z tym systemem na wirtualnej maszynie i odrazu powiem że wiem że w tym modelu nie będzie działąć wifi ale jestem w stanie to zdzierżyć i kupić zewnętrzną karte wifi do tego ultrabooka poniżej daję specyfikacje ultrabooka żeby nie było nie potrzebnych pytań

karta graficzna zintegrowana Intel® HD Graphics 515(1024 MB) 

Intel® HD Graphics 515(1024 MB)Intel Crocesor Intel® Core™ m3-6Y30

8GB ram

dysk ssd 256GB 

karta dzwiękowa zintegrowana 

blutu i wifi wiem że jeden działa a drugie nie model Intel® Dual Band Wireless-AC 7265

chyba wszystko podałemz specyfikacji ale jak by coś brakło to proszę o kom

za wszystkie odpowiedzi dziękuje

Edit. 1 więc mam dodatkowe pytanie czy jest ktoś w stanie mi pomóc bo sam trochę się boje instalacji os x el capitan a chciałbym pracować na tym systemie 

Użytkownik jakbog4330 edytował ten post 27 wrzesień 2017 - 19:22

#2 reyder

reyder
  • Members
  • 387 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 13:10

Nigdy wcześniej nie instalowałeś osx i bierzesz się za Laptopa. Tylko się zniechęcisz i tyle.

Zewnętrzne wifi na USB też nie jest najlepszym pomysłem.

Core i5-3750K | Gigabyte GA-Z77-D3H | (Samsung Eco Green Sata II 500GB + Samsung 840 Pro SSD) Fusion Drive | Maxtor 160GB <-- Windows 10 | 3x4GB 1600MHz | Radeon 280X Asus | Sierra 10.12 | Clover

#3 jakbog4330

jakbog4330
  • Members
  • 2 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 14:15

wiem że z instalacją nie jest ławo a wifi na usb to od biedy ujdzie gdyby w danym czasie nie brakło mi kasy to dziś bym miał aira więc nie miałem zbydnio wyboru wiec wybór padł hacintosh

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych