Skocz do zawartości

Czy na tym procesorze i płycie pójdzie high Sierra?


Rekomendowane odpowiedzi

GT710, GT720 oraz GT730 występowały zarówno w wersjach z rdzeniem Fermi (zdecydowana większość), jak i Kepler, jednakże to loteria i te modele nawet na Keplerze potrafiły stawać okoniem pod macOS.

 

Znacznie lepiej pomyśleć o wymianie CPU na takowy z iGPU możliwą do odpalenia - w tym wypadku z HD4600, bądź myśleć o dokupieniu w pełni kompatybilnej dGPU - typu GT740 (z pamięcią DDR5 - ale może być ciężko dostać) czy GT1030 (polecam, śmiga bez problemu na webdriverach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już za późno. Kupiłem te kartę wczoraj ale chyba zwrócę bo nikt a nikt nigdzie nie napsiał że kurfa ona nie odtwarza filmów 4k. Tnie jak głupia. Próbowałem odpalić 10.13.2 ale mam czarny ekran.

Niby Clover widzi GT710 ale instalator Sierry nie rusza. Wina grafiki?

 

Lan, wyrabia u Ciebie Twoja GT710 na czymś stąd: 4kmedia.org

U mnie full hd działa ale 4k tnie wszystkie a nawet obraz staje w miejscu. Intel HD nie ma z tym najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już za późno. Kupiłem te kartę wczoraj ale chyba zwrócę bo nikt a nikt nigdzie nie napsiał że kurfa ona nie odtwarza filmów 4k. Tnie jak głupia. Próbowałem odpalić 10.13.2 ale mam czarny ekran.

Niby Clover widzi GT710 ale instalator Sierry nie rusza. Wina grafiki?

 

Lan, wyrabia u Ciebie Twoja GT710 na czymś stąd: 4kmedia.org

U mnie full hd działa ale 4k tnie wszystkie a nawet obraz staje w miejscu. Intel HD nie ma z tym najmniejszych problemów.

 

 

U mnie jest ok. A tak sobie myślę, że skoro zależy ci na 4k movie to dlaczego nie kupisz sobie lepszej karty? GT710 to cheap. Gdy ją kupowałem, była najtańszą kartą Nvidii w sklepie, jakieś $30-40. A wziąłem ją tylko dlatego, że miała robić w komputerze, który podpięty do TV, służy wyłącznie do obsługi jednego niezbyt wymagającego programu. Poza tym chciałem kartę bez wiatraka, tylko radiator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, nie będę rzeźbił i powiem wprost , jak ma się trójkę dzieci i żonę na bezrobociu to takie 100zł w prawo czy lewo to w ciul kasy. Za dnia robolę w fabryce przy meblach a po nocach rzeźbię filmy z wesel, pogrzebów, imprez itp. i trochę na tym łatam chałupniczy sejf. Trzy dni temu się wypstrykałem na Samsunga 960 ale jego akurat to nie żałuję. Na grafę w prawdzie miałem 300 złotówek tyle że przeoczyłem GT1030.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.