Skocz do zawartości

haMac.pl używa cookie. Przeczytaj Privacy Policy aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tę wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuję użycie cookie

Zdjęcie

Macstorm - baardzo długi czas loadingu OS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 maslanype

maslanype
  • Members
  • 1 postów

Napisano 28 luty 2018 - 16:46

Cześć, 

wybaczcie, jestem totalnym noobem, a do tego na moje nieszczęście posiadaczem macstorma od pana macstorma (teraz już wiem, że to nie był dobry pomysł). 
W każdym razie przez jakiś czas wszystko działało...

Obecnie mam taki kłopot, że OS X włącza się tylko przy boocie z pendrivem: do tego ładuje się nieszczęsne 30 min. Już nie wiem kompletnie o co chodzi, przekopałem internet, dzwonię do tego macstorma ale on niewiele mi może pomóc jak się okazuje... A ja kompletnie nie mogę tego ogarnąć. Właściwie pytanie brzmi, czy jest może ktoś w Warszawie, kto jest w stanie jeszcze postawić mi hackintosha od nowa na tym sprzęcie? Bo innej opcji nie widzę tak w sumie. Wysyłka do macstorma na update do highsierry skonczyla się uszkodzeniem sprzętu w transporcie (!), a i widze, że serwis lepiej miec obok....

Sprzęt to: 

• Procesor  Intel Core i7-4790 K   Devils Canyon 4.0  GHz  Turbo OC 4.9 GHz ,  
  • Pamięć  32  GB  1600 MHz DDR3 Crucial Ballistix  
  • Karta graficzna   NVidia GeForce GTX 780   3 GB 
  • Zasilacz  Be Quiet Pure Power  700 W
  • dysk SSD Samsung 850 EVO 120 GB 540 MB/s
  • plyta główna GA-Z87X-UD7 TH

#2 314TeR

314TeR

Administrator

• Administrators
  • 17744 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 28 luty 2018 - 23:06

Jeśli sprzęt jest sprawny, a płyta kompatybilna, to powinno dać się go uzdatnić.

Generalnie polecam przeczytać ten wątek: http://hamac.pl/topi...-to-hackintosh/

A w szczególności ten post: http://hamac.pl/topi...ntosh/?p=134864

ASUS MAXIMUS VII IMPACT | Core i7-4790K | 16GB DDR3 2400 CL10 | GTX 980 Ti | FiiO E10 | OS X Retail via UniBootX Clover

ASUS Z87M-PLUS | Core i5-4590T | 8GB DDR3L 1333 | HD4600 | OS X Retail via UniBootX Cloverbyłe haMac'i: ASUS P5W DH DeluxeASUS P7P55 WS Supercomputer | ASUS P8Z68 Deluxe/GEN3 | ASUS P8Z77-V PRO THUNDERBOLTJak uruchomić na wypasie ALC 882/888/889/1200 | STOP Gigafail | P5W DH Deluxe - perfekcyjny hackintosh | Piszę poprawnie po polsku!

Co daje kalibracja monitora - zobacz jak można poprawić jakość obrazu.

Najszybszy hackintosh na świecie za procesorem 12C identyfikujący się jako Mac Pro (Late 2013) wg rankingu Geekbench: 37000 pkt

Pomogliśmy Tobie - pomóż nam - przekaż darowiznę na utrzymanie forum.

#3 diabelb

diabelb
  • Members
  • 8 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 15:28

Cześć, 

wybaczcie, jestem totalnym noobem, a do tego na moje nieszczęście posiadaczem macstorma od pana macstorma (teraz już wiem, że to nie był dobry pomysł). 
W każdym razie przez jakiś czas wszystko działało...

Obecnie mam taki kłopot, że OS X włącza się tylko przy boocie z pendrivem: do tego ładuje się nieszczęsne 30 min. Już nie wiem kompletnie o co chodzi, przekopałem internet, dzwonię do tego macstorma ale on niewiele mi może pomóc jak się okazuje... A ja kompletnie nie mogę tego ogarnąć. Właściwie pytanie brzmi, czy jest może ktoś w Warszawie, kto jest w stanie jeszcze postawić mi hackintosha od nowa na tym sprzęcie? Bo innej opcji nie widzę tak w sumie. Wysyłka do macstorma na update do highsierry skonczyla się uszkodzeniem sprzętu w transporcie (!), a i widze, że serwis lepiej miec obok....

Sprzęt to: 

• Procesor  Intel Core i7-4790 K   Devils Canyon 4.0  GHz  Turbo OC 4.9 GHz ,  
  • Pamięć  32  GB  1600 MHz DDR3 Crucial Ballistix  
  • Karta graficzna   NVidia GeForce GTX 780   3 GB 
  • Zasilacz  Be Quiet Pure Power  700 W
  • dysk SSD Samsung 850 EVO 120 GB 540 MB/s
  • plyta główna GA-Z87X-UD7 TH

Sprzęt do zrobienia. Jestem z warszawy. Odezwij się na pw to zobaczymy co da się zrobić ;). Myślę że mogę Ci to postawić na miejscu na czystym Cloverze.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych