Skocz do zawartości

Aktualizacja High Sierra 10.13.4 build 17E199


Ian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A to ciekawe. Pewnie mieliście bardzo duże lagi i teraz wydaje się Wam, że zniknęły. Ja, jak wcześniej pisałem, miałem minimalne, ale wciąż mam minimalne. Z resztą nie tylko ja. Na forach aż dudni od tego problemu. Jednym pomaga nowy NvidiaGraphicsFixup, innym, również mnie - nie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś nie działa. Zaktualizowałem Clover do najnowszej wersji, restartowałem i działa.

Pobrałem update z AppStore, komputer podczas wyłączania instalował coś i uruchomił się ponownie. 

W Clover wybrałem ikonę instalacji, pasek postępu pod jabłkiem przesuwał się trochę dłużej, a później włączył się jakiś tryb graficzny z instalacją i komputer po sekundzie się zrestartował. 

Próbowałem 2x i jest to samo. Od 3ch lat nie miałem żadnego problemu z systemem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś nie działa. Zaktualizowałem Clover do najnowszej wersji, restartowałem i działa.

Pobrałem update z AppStore, komputer podczas wyłączania instalował coś i uruchomił się ponownie. 

W Clover wybrałem ikonę instalacji, pasek postępu pod jabłkiem przesuwał się trochę dłużej, a później włączył się jakiś tryb graficzny z instalacją i komputer po sekundzie się zrestartował. 

Próbowałem 2x i jest to samo. Od 3ch lat nie miałem żadnego problemu z systemem. 

 

Pomoże mi ktoś z tym? Dzieje się tak jak opisałem, system to 10.13.3 z najnowszym Cloverem. Nie wiem czy ma to znaczenie, ale jedyne co zmieniałem po ostatnim update to ustawienia CSR, może tutaj tkwi problem? Obecnie są takie:

g7ZBe7M.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz kliknij na ikonke środkową - hacintosher na swoim profilu pisze że mogą być konieczne 4x restarty, mi pierwszy restart i bootowanie przez Mac Os Install wystarczyły aby po drugim restarcie znikneła opcja Mac Os instal tylko standardowa boot from... i system odpalił bez problemu.
https://hackintosher.com/guides/hackintosh-high-sierra-10-13-4-update-guide/

Potwierdzam update z 10.13.2 do 10.13.4 jedynie zmieniony mam wpis z usb i aktualizacja kextów lilu, shiki, whatevergreen i oczywiście clovera reszta pozostała bez zmian, hfs+ w software raid oczywiście dzięki carbon cloner;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.