Skocz do zawartości

haMac.pl używa cookie. Przeczytaj Privacy Policy aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tę wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuję użycie cookie

Zdjęcie

Macbook Pro 15" MID 2012 - mój osobisty - pełna Faktura VAT 23%

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 314TeR

314TeR

Administrator

• Administrators
  • 17556 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 04 kwiecień 2018 - 23:27

Jak w tytule - na razie zajawka.

W najbliższych dniach będę wystawiał na sprzedaż mojego osobistego Macbooka Pro 15" - model MID 2012 (NIE retina) - czyli ostatni pancerny, bezawaryjny i rozbudowywalny sprzęt.

Komputer ten od nowości jest w moich rękach, polska dystrybucja, kupiłem w Media Markt używałem przez cały okres sam. Komputer bez żadnych wad, działa w 100% wszystko, żadnych bad pikseli czy dzwonów z betonem. Regularnie czyszczony, repasting zrobiony regularnie aby wydajność nie była podcinana i było cicho. Bateria mimo aktualnie 861 cykli wciąż ma 90% fabrycznej pojemności co przekłada się na około 6h pracy.

Podstawowe parametry:

Matryca 15" 1440x900

CPU - i7 - 4x2,3GHz + HT

RAM - 4GB opcja rozbudowy do 16GB

HDD - 500GB - opcja zmiany na SSD 2,5"

Z smaczków - jest pełny komplet - pudełko, papierki, naklejki, kabelki, oryginalna faktura zakupu itp itd. Sprzęt bez wgnieceń, jedynie jedna mikroskopijna ryska na klapie i tylko ta jedna, widoczna z odległości mniejszej niż 50cm,  nawet pod spodem nie ma żadnego zarysowania.

Najważniejsza kwestia - na sprzęt będę wystawiał PEŁNĄ fakturę VAT 23% - więc gratka dla kogoś kto chce kupić sobie wydajny i niezawodny sprzęt na swoją działalność, firmę etc.

Gratis profesjonalny profil kalibracji matrycy, udało mi się wyciągnąć co tylko możliwe i jest praktycznie 100% pokrycie barw sRGB i bardzo dobre odwzorowanie kolorów.

Cena zależna od specyfikacji ostatecznej.

Jak ktoś jest zainteresowany - to zapraszam na PW.

Na razie wystawiam ogłoszenie tylko na forum.

ASUS MAXIMUS VII IMPACT | Core i7-4790K | 16GB DDR3 2400 CL10 | GTX 980 Ti | FiiO E10 | OS X Retail via UniBootX Clover

ASUS Z87M-PLUS | Core i5-4590T | 8GB DDR3L 1333 | HD4600 | OS X Retail via UniBootX Cloverbyłe haMac'i: ASUS P5W DH DeluxeASUS P7P55 WS Supercomputer | ASUS P8Z68 Deluxe/GEN3 | ASUS P8Z77-V PRO THUNDERBOLTJak uruchomić na wypasie ALC 882/888/889/1200 | STOP Gigafail | P5W DH Deluxe - perfekcyjny hackintosh | Piszę poprawnie po polsku!

Co daje kalibracja monitora - zobacz jak można poprawić jakość obrazu.

Najszybszy hackintosh na świecie za procesorem 12C identyfikujący się jako Mac Pro (Late 2013) wg rankingu Geekbench: 37000 pkt

Pomogliśmy Tobie - pomóż nam - przekaż darowiznę na utrzymanie forum.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych