Skocz do zawartości

haMac.pl używa cookie. Przeczytaj Privacy Policy aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tę wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuję użycie cookie

Zdjęcie

Hackintosh i7 8700K, 16GB 3200MHz, Asus Prime Z370-A, BeQuiet DR3 + SB600, Seasonic 650W

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 KrzysiekT

KrzysiekT
  • Members
  • 48 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 15:14

Cześć, mam do sprzedania komputer:

Intel Core i7 8700k

BeQuiet Dark Rock 3

Asus Prime Z370-A 

G Skill Ripjaws DDR4 3200MHZ 16GB

Seasonic Focus Plus Gold 650W

Be Quiet Silent Base 600

Zestaw złożyłem osobiście w maju, 2 miesiące temu, z dużą dbałościa o szczegóły i detale (zasilacz, obudowa, chłodzenie - z nawyższej półki) - komputer jest zupełnie nie słyszalny, m.in. dzięki półpasywnemu zasilaczowi i chłodzeniu BeQuieta ze sterowaniem PWM. Komponenty wybierałem pod zbudowanie idealnego hackintosha. Działa m.in. obraz 4K 60Hz po DisplayPorcie razem z dźwiekiem, USB-C 3.1, Bluetooth itd. 

Obecnie działa na nim High Sierra, system bootuje się z pendrive UEFI na USB poprzez Clovera, z tego co wiem, można używać go też jako dual boot - pendrive dołączam do zestawu. 

Cena 3700 zł brutto, wystawiam fakturę VAT 23%.

Za 150 zł mogę dołożyć do zestawu używany dysk SSD Crucial M4 128GB, mogę również zainstalować na nim High Sierra, tak, aby komputer był gotowy do pracy. Kwestie legalizacji systemu / zakupu płyty CD Snow Leopard 10.6 pozostawiam ewentualnemu nabywcy.

Gwarancji na podzespoły udziela firma Morele zgodnie z gwarancjami producenckimi. Dołącze kopie faktury zakupu. Komponenty sprawdzałem przy odbiorze osobiście, nie otrzymałem podzespołów ze zwrotów 14 dniowych - podobno zdarzały się takie przypadki, trzeba na to uważać.  

Możliwe testy i odbiór osobisty w Krakowie. 

#2 KrzysiekT

KrzysiekT
  • Members
  • 48 postów

Napisano 05 sierpień 2018 - 08:55

Komputer leci na Allegro: https://allegro.pl/h...7493706253.html

Dysk to jednak Corsair Force Series GT 120GB. 

A cena 200 zł w dół - czyli 3500 zł. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych