Skocz do zawartości

Poszukuję osoby / firmy tworzącej haki


annaka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie:

KOGO: Potrzebuję osoby /  firmy  która będzie nam robić i serwisować haki. Poprzeczka jest wysoko bo wcześniej byłem pod "skrzydłami" oswaldini, który przechodzi na "emeryturę" :-))) stąd szukamy godnego następcy. Szukam jedynie kogoś z doświadczeniem, które da się zweryfikować (może być poprzez te forum).

CZEGO OCZEKUJE:

Wskazania sprzętu i zainstalowania czystego systemu.

Działania (może być zdalne) jeśli przy aktualizacji systemu lub Nvidia wydarzy się coś nie dobrego. Pomocy (może być zdalne) w wykryciu jeśli coś jest nie tak z poleconym przez Ciebie hardware. 

W razie problemów dyspozycyjności w godzinach pracy lub wieczorem.

GDZIE: Najlepiej blisko lub z Krakowa, w ostateczności przyjmuję opcję osoby zdalnej via Teamviewer. 

CO:  W najbliższym roku potrzebuję 4 takie same maszyny o parametrach minimum: 

64GB ram

Asus GTX 1050Ti Gaming (chyba że pod

240GB SSD

Bez wifi

Bez bluetooth

Do każdego kompa podłączone będą 2 monitory jeden 2560×1440 i drugi 1920x1200. 

DO CZEGO:

Do projektowania w Vectorworks 2019, ale bez liczenia wizualizacji, sama praca w 2D i w 3D. Przed przystąpieniem do zlecenia pokażę statystyki z aktualnego obciążenia procka/grafiki/pamięci/ Pod ten program robiony jest ten komputer. Tutaj jego wymagania: https://www.vectorworks.net/sysreq na podstawie których proszę zweryfikować czy dobrze dobrałem kartę graficzną, może w tej cenie będzie coś wydajniejszego.

DO CZEGO JESZCZE:

Do niczego :-))) Nie będą wykonywane żadne inne czynności oprócz standardowych maili i www. Standardowo mamy zainstalowane: Little Snitch +

istat menu + dropbox.

 

 

PROSZĘ O:

Proszę o przesłanie ofert na PW i napisanie kilku słów o sobie. Z mojej strony zależy mi na znalezieniu osoby rzetelnej i pewnej, która nie ma duszy eksperymentatora. Celem jest nawiązanie stałej współpracy i stworzenie niezawodnych maszyn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.