Skocz do zawartości

MacBook Pro 13 2017 czy MacBook Pro 13 2015 czy?????


Dealer25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nadszedł czas na zmianę macbooka Air 2014, juz został sprzedany i szukam następcę. Myslaem z zastąpię go nowa serią ale parametry i cena trochę nie idą w parze. Mam do wydania w granicach 4-4.5 tys i w tej cenie będzie to używka

MacBook Pro 13 2017 wersja podstawowa do wyrwania za 4-4.5 tys

MacBook Pro 13 2015 3-3.5 tys tylko procek juz stary i nie wiem czy jest sens pakować sie w t, na plus napewno wszystkie złącze bez przejściówek

 

I jest 3 opcja do wyboru, kupno Asus UX461 i na nim postawić OSX, cena za nówkę w sklepie to 3999 ja w zakupie pracowniczym mogę go mieć za 3350 wiec cena super. Na plus procesor 8 generacji bigo graficzny Uefi. Robiłem juz wstępny test i clover ruszył ale nie działała klawiatura i touchpad i przed instalacja wyskoczyło komunikat i zdjecie klawiatury do parowania temat do zrobienia? Pytanie tylko co wybrać

 

 

Edit

Podłączyłem klawiaturę i musz na usb i ruszyło

post-4425-0-91452000-1541339786_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam MacBook Pro 13 2015, mam i nie zamieniłbym na nowszy model. Nie ma to jednak jak sprzęt oryginalny, bezproblemowe działanie a jak wiadomo z laptopami jest najgorzej dopracować system. Na wydajność jeszcze nigdy nie narzekałem a  mam wersję podstawową z 8 GB RAM i prockiem i5 5257U system Mojave działa bardzo sprawnie. No i mega plus za retinę i gładzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie gładzik w MacBookach jest rewelacyjny, retina niby Ok ale cieżko jest znaleźć zadbany egzemplarz żeby nie miał problemów z powłoka antyrefleksyjna, na Asusa mam 24 msc gwaranci procek 4 rdzenie o wiele wydajniejszy, usb-c, szybszy ram. Kupię chyba Asusa i bede miał 2 tyg aby postawić sprawnie działającego haca z pomocą forum, jeśli coś będzie nie tak zwrot do sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.