Skocz do zawartości

Microsoft Office 2011 PL dla Mac OS


Rekomendowane odpowiedzi

Marek Dębowski:

 

Chciałbym potwierdzić, że Office 2011 będzie po polsku. Zadałem już to pytanie Microsoftowi i oto ich odpowiedź:

 

Szanowny Panie,Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrum Obsługi Klienta Microsoft.

 

Następna wersja pakietu Mac Office 2011 będzie dostępna w języku polskim z pełnym interfejsem – nie tylko ze słownikiem.

Premiera polskiej wersji jest planowana w listopadzie 2010.

 

Z poważaniem,

Justyna **

Centrum Obsługi Klienta Microsoft

 

 

http://appleblog.pl/microsoft-office-2011-bedzie-mial-polski-slownik-fabrycznie-zdjecia

post-18-13904295137849_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Office 2011 PL dla Mac OS X wydany

 

 

Pakiet biurowy Office 2011 dla Mac OS X Microsoftu dostępny w polskich sklepach - oczywiście w naszej wersji językowej.

 

Od 18 listopada będzie można w całej Polsce nabyć pakiet Office 2011 dla komputerów Mac. Najnowsze wydanie programów biurowych firmy Microsoft jest pierwszą w pełni spolonizowaną wersją pakietu. Wprowadza wiele nowości jak odświeżony interfejs graficzny czy lepsza współpraca z wersją Office dla systemu Windows, a także integrację z aplikacjami online Office Web Apps. Office 2011 dla Mac OS X dostępny będzie w trzech wersjach cenowych. Zwykli użytkownicy zapłacą za pakiet 399 albo 499 złotych - w zależności od licencji (na 1 i 3 stanowiska). Wersja biznesowa pakietu jest nieco droższa, jej cena wyniesie 899 złotych.

 

Warto zaznaczyć, że osoby, które od początku sierpnia nabyły wersję 2008 pakietu mogą bezpłatnie aktualizować go do najnowszego wydania. Aby to uczynić wystarczy zarejestrować swoją kopię na stronach officedlamac.pl. Osoby, które zastanawiają się nad kupnem Office 2011 zachęcamy do zapoznania się z artykułem Office 2011 for Mac - pierwsze wrażenia. Dowiemy się z niego o najważniejszych nowościach w pakiecie, a także zaletach i wadach programów biurowych Microsoftu. Użytkownicy, którzy już posiadają pakiet, mogą pobrać jego najnowszą aktualizację.

http://www.dobreprogramy.pl/Office-2011-dla-Mac-OS-X-od-jutra-w-polskich-sklepach,Aktualnosc,21553.html

 

Właśnie testuję nową wersję office. Wrażenia mam pozytywne, wreszcie natywny nasz ojczysty polski język.

 

Office 2011 for Mac - pierwsze wrażenia :

http://www.dobreprogramy.pl/Office-2011-for-Mac-pierwsze-wrazenia,Artykul,21253.html
http://mojmac.pl/2010/11/17/pierwsze-wrazenia-z-microsoft-office-2011-pl/
http://imagazine.pl/2010/11/19/imagazine-112010-office-2011-i-iphonografia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci jest wersja testowa na 30 dni. Z tego co sam zaobserwowałem to...

 

- Access, gdzie jest Access?

- Za to jest Outlook (tego programu nie lubię, na szczęście w pracy mogę mieć alternatywę, Thunderbird)

- Duża integracja z dokumentami zrobionymi na Office dla Windows.

- W końcu mogłem otworzyć POPRAWNIE pracę dyplomową bez odpalania virtualnej maszynki.

- Fajna i sprawna odnośnie nowych szablonów, teraz są modyfikowane (skrypty czy jakieś makra) a nie stare dziadki tak jak to było z 2007 .

- Na tyle ile miałem z nim styczność denerwuje mnie to iż M$ nie zrobił niemal identycznego interfejsu jak w Windows (ale to jest o wiele lepsze niż ta karykatura z 2008 - to dopiero porażka) Przyzwyczajenie z kursów ECDL'a ;)

- Nie jest drogi o dziwo 390,00 pln to nie ponad 450 pln jak było z 2008 + polski słownik ponad 100 pln :D

 

Teraz gdy OpenOffice i ludzie z nim związani przeszli do LibreOffice a pakiet bardzo na tym ucierpiał będzie trzeba szukać alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

14.0.0, uaktualnię do najnowszej i zobaczymy, czy zniknie ten błąd, w poprzedniej wersji, jeszcze angielskiej jakiejś becie były ok.

Swoją drogą i tak się nie da pisać wzorów z ms office :D to mordęka

 

[ Dodano: 2011-01-15, 17:32 ]

Marucins, dzięki za pomoc, nie wiedziałem, że jest uaktualnienie.

Instalacja poprawek 14.0.2 rozwiązała problem,

=D>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Microsoft uruchomił witrynę, na której udostępnia 30-dniową wersję Office'a 2011 dla komputerów wyposażonych w Mac OS X. Paczka instalacyjna waży 900 MB i można ją pobrać po wypełnieniu prostego formularza.

 

Co dalej? Gdy minie miesiąc, można zdecydować się na zakup pełnej wersji. Przypominam, że Office dla Mac 2011 jest oferowany w Polsce w trzech wersjach handlowych:

 

• Office dla Mac 2011 dla użytkowników domowych i uczniów (licencja na 1 stanowisko) w cenie 399 zł.

• Office dla Mac 2011 dla użytkowników domowych i uczniów (licencja na 3 stanowiska) w cenie 499 zł.

• Office dla Mac 2011 w wersji dla użytkowników biznesowych w cenie 899 zł.

 

https://www.microsoft.com/mac/trial

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będzie większa aktualizacja MS Office 2011. Z najciekawszych i chyba najważniejszych nowości, które zostaną wprowadzone w SP1 będzie umożliwienie synchronizacji Outlooka z systemową książką adresową, iCalem, notatkami i zadaniami, czyli funkcjami opartymi o Sync Services.

 

Poniżej przedstawiam tabelkę z informacją o możliwościach synchronizacji, które będą udostępnione w SP1:

 

office2011sp1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
jest offcie university 2010 na maca tylko że to dla studentów i uczniów, trzeba wysłać legitymację. ale jest po polsku :)
Ja bym się chyba w to nie bawił (nawet, jakby coś mnie napadło i zmotywowało do przesiadki na pakiet M$) - tak jak Marucins zauważył, patrząc na ceny z alledrogo, zwyczajnie się nie opłaca.

 

Microsoft Office 2011 dla Użytkowników Domowych i Uczniów - 377 zł w wysyłką (Allegro)
Apple iWork (Pages + Keynote + Numbers) - 48 euro ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.