Skocz do zawartości

Balsam na SERCE forum.xunil.pl


richter

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Moderator ma możliwość podejrzenia IP. Jeżeli jest 1:1 to...

Niestety ja muszę potwierdzić, że często to ma miejsce. Nie wypowiem się czy zawsze ale...ale nie dotyczy to tylko list.

 

Ogólnie uszanowanie czyjejś decyzji zaczyna być uważane przez wielu za bezpodstawne bo to jest internet i każdy musi się liczyć z tym, że "ktoś coś".

Problem w tym, że każdy może mieć swoje zdanie a druga osoba ma obowiązek je szanować.

Może czas pomyśleć o licencjach i na ich podstawie ścigać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o zasady a konkretnego użytkownika, pewnie wiesz kogo, który ma swoje listy i nie zależy mu na listach r-r, ale został oskarżony o kradzież przez autora list i momo, że Go tu już nie ma listy r-r pojawiają się np. na sat-elicie;

osoba o której piszę wielokrotnie informowała nawet r-r, że Jego listy są tu i tu mimo zakazu -> ale została zidentyfikowana jako sprawca

 

interesuje mnie mechanizm, na jakiej podstawie powstał "wyrok"?

 

dzięki za odpowiedź

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dzień dobry. Wymiękłem. Do odpowiedzi na wiadomość pisaną na PW nie umiem, nie wiem, jakiej udzielić odpowiedzi. Wg. Google, Wikipedii i mojej wiedzy, udzielam poprawnej odpowiedzi. Tymczasem są one wskazywane jako niepoprawne. Mam już tego dość, to jedyne chyba forum, które zniechęca do siebie użytkowników. Bynajmniej nie z powodu jakichś wpadek, ale po prostu źle definiując pytania i przypisane im odpowiedzi. Pytania są często tendencyjne, a odpowiedzi mnóstwo. Przemyślcie proszę, czy jest to potrzebne, nawet w przypadku PW. Mi ręce opadły i mam doła z tego powodu. Poza tym kod do przepisania z obrazka... obrazek jest mały, a ja mam problemy ze wzrokiem. Dlaczego dbacie o poprawność językową, a osoby niedowidzące piętnujecie? Można poczuć się dyskryminowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy pisałem - pytania są i będą. Tylko dzięki temu nie ma spamu (boty) oraz mało inteligentnych na forum (no, są wyjątki).

Pytania na PW są tylko trzy razy (trzy wysyłane wiadomości PW). Potem już nic nie ma.

 

Nie stać nas na wypasione hostingi i płatne skrypty forum. Taka jest prawda i nie będę tu pisał, że…

Edit: Wielokropek (to nie cztery kropki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...