Skocz do zawartości

Komputer do 1000zł do tworzenia muzyki.


michas_wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem sie dowiedziec o konfiguracje sprzetowa poniewaz chcialbym kupic komputer do 1000zl na ktorym moglbym postawic system OSx.

Nie zalezy mi na dobrej karcie graficznej poniewaz komputer bedzie wykorzystany do produkowania muzyki.

bede bardzo wdzieczny za pomoc.

 

 

Przeniosłem temat do odpowiedniego działu i zmieniłem nazwę na dokładniejszą. (było "Pytanie") - janek202

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak calkowicie nowy komputer chce zlozyc tylko pod OSxa a dokladnie moj dobry kolega i poprosil mnie abym popytal sie tu na forum.

Ma 1000zl na nowy komputer do produkcji muzyki najlepiej na logicu Pro 9 :)

chcialem aby mial cos podobnego do mojej konfiguracji ale ciezko ja zlozyc za 1000zl zrezygnowal wiec z dobrej karty graficznej

jak ktos moze niech cos zaproponuje najlepiej pod dystrybycje i Atkos s3 v2 a pozniej pod retaila. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy całkowicie nowy komputer, łącznie ma być z obudową, zasilaczem, klawiaturą, myszką... kolega nie ma np napędu DVD, HDD... Nowego sprzętu w tej cenie raczej nie złożysz, a przynajmniej nic rozsądnego i to jeszcze do Logic'a który wymaga i dobrego CPU i RAM'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie nic się nie wykorzysta, najwyżej obudowę.

Że tak się spytam jaki ma monitor? Bo jeśli jakąś starą 15' CRT z rozdzielczością 1024x768 albo mniejszą, to praca w Logic może być uciążliwa.

 

Minimum requirements to install all applications

Mac computer with an Intel processor

1GB of RAM (2GB or more highly recommended)

Display with 1280-by-800 or higher resolution

http://www.apple.com/logicexpress/specs/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSI P55-GD65 - 400zł

i5-750/760 - na allegro okazja 600zł (ja dorwałem za 530zł :P ) lub i3-540 za 370zł

http://allegro.pl/intel-core-i5-750-750-2-66-ghz-8-mb-2-5-gt-s-box-i1311104869.html

RAM G.Skill ECO CL7 2x2GB - 330zł

Zasiłka jakiś Corsair 500-600W - 260zł

http://www.ceneo.pl/852701

Jakaś buda do 170zł

DVD LG GH22 SATA - 90zł

Dysk Samsung F3 500GB - 140zł

Grafa jakaś 8400GS lub 9400GT do 180zł

=Max 2200zł + przesyłka (jakbym coś pominął to piszcie)

 

Super wsparcie dla MacOS X'a, sam buduję taki zestaw ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.