Skocz do zawartości

Projekt XAmigo


314TeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie zauważyliście, na forum pojawił się nowy dział... Od jakiegoś czasu pracujemy z paroma osobami pewnym projektem dotyczącym ogólnie ułatwieniu instalowania Mac OS X na PC. Projekt osiągnął stadium w którym chcielibyśmy przystąpić na razie do zamkniętych beta testów, tak aby sprawnie dopracować projekt i usunąć z niego wszelkie błędy uniemożliwiające udostępnienie publicznej bety.

 

Jeśli masz chwilkę czasu aby poświęcić na coś nowego, znasz się na instalacji Mac OS X, umiesz programować - tu szczególny ukłon w kierunków programistów XCode, to z przyjemnością przyjmiemy pomoc w współtworzeniu projektu...

 

Więcej szczegółów na PW/Forum XAmigo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... XPC i z powodzeniem już zainstalowałem 2 razy Mac OS X z Retail'a bez wprowadzania jakichkolwiek modyfikacji do instalowanego systemu... fakt że trzeba wpierw przygotować sobie klucz USB, ale w tym ma pomóc właśnie efekt projektu XAmigo...
Po ostatnim zdaniu już wiem na czym mniej więcej się skupi ten projekt XAmigo.

 

Widzę, że projekt skupia się nad ułatwieniem instalacji Mac OS X z Retail'a, więc osobom z AMD (czyli np. mi) to nie pomoże, ale innym może ułatwić. Powodzenia 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... XPC i z powodzeniem już zainstalowałem 2 razy Mac OS X z Retail'a bez wprowadzania jakichkolwiek modyfikacji do instalowanego systemu... fakt że trzeba wpierw przygotować sobie klucz USB, ale w tym ma pomóc właśnie efekt projektu XAmigo...
Po ostatnim zdaniu już wiem na czym mniej więcej się skupi ten projekt XAmigo.

 

Widzę, że projekt skupia się nad ułatwieniem instalacji Mac OS X z Retail'a, więc osobom z AMD (czyli np. mi) to nie pomoże, ale innym może ułatwić. Powodzenia 8-)

 

 

 

No toś gruchnął z grubej rury ale nie trafiłeś. Projekt ma pozwolić na szybkie odnalezienie kextów do konkretnego sprzętu. Im więcej w bazie danych tym ona bogatsza. Każdy przydatny i działający kext , nie ważne czy dla AMD czy Intela jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.