Skocz do zawartości

haMac.pl używa cookie. Przeczytaj Privacy Policy aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tę wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuję użycie cookie

Zdjęcie

Mac 10.4.9 - pytanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 rzooff

rzooff
  • R.E.D.
  • 5235 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 08 marzec 2011 - 20:59

W sumie to też prawda ;)

#22 laborman

laborman
  • R.E.D.
  • 889 postów

Napisano 09 marzec 2011 - 08:26

Nie chce mi się nawet pisać bo pieprzycie panowie jak potłuczeni. Jaka jest trudność instalacji Tygrysa?? Toż to żywcem przypomina instalacje Leoparda kliknij, zaznacz i po krzyku. Ja bym się pokusił zainstalować Leoparda i jest w tym sens, bo na początku instalowałem go na podobnym sprzęcie. Wnerwia mnie jak piszecie banialuki, że jedno jajkowy procek jest słaby (tu akurat w tym przypadku celeron to rzeczywiście słabizna radzę kupić na alledrogo jakieś p4),albo kompletnie nie umiecie czytać i tu uwaga dla "miszcza" co myli Radeon 9600 z GF 9600. Znowu powtarza się schemat. Kup sobie lepszy komputer, a cała zabawa i wielkość jest w tym by postawić OSX na tym co się ma. Ale jak widzę Wy o tym zapominacie.
Pytającemu proponuje zajrzeć do HCL i sprawdzić czy w leopardzie potrzeba do uruchomienia grafiki z AGPGart. Najlepszą dystrybucją Leoparda jest iAtkos v7 , ale jak nie pójdzie można poszukać ToH 10.5 Jeżeli i z tym będą kłopoty to zostaje tygrys , bardzo dobra wersja 10.4.11 XxX.
Na koniec, taka mała uwaga, proszę nie obrażajcie się bo cisnęły mi się na klawisze ostrzejsze słowa. Jeżeli na tym forum ma być dalej takie gówno jak na portalu plotkarskim, że człowiek krzty prawdy się nie dowie to zastanówmy się czy jest to forum potrzebne. Bo odpowiadać na pytania idiotów o przekreślonym kółeczku potraficie a jedyną poradą dla ludzi posiadających starszy sprzęt jest: " kup pan sobie nowego kompa" to coś tu jest nie tak, prawda?
Dziekuję , to byłem ja Jarząbek trener II klasy.

HaMaK1: Asus P6T Deluxe, Intel Core i7 920, GF GTX460 , 8GB RAM----OSX 10.12.3
HaMak2: Asrock Conroe1333-D667; Intel C2D E6300, GF 8600GTS----OSX 10.6.8
FlagaPL.gif Piszę poprawnie po polsku!

#23 314TeR

314TeR

Administrator

• Administrators
  • 16405 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 10 marzec 2011 - 09:13

laborman, wypowiedzi wypowiedziami... ale w tym wypadku chłopaki mają trochę racji:

5. ATI Radeon 9600 SE 256mb GraphicsEnabler: Ponoć działa

raczej nie ma szans na OS X... płyta jest na AGP, a ja osobiście nie widziałem aby komuś udało się odpalić poprawnie kartę AGP pod Leo... pomijam już kwestię samego w/w radeona. Żeby cokolwiek pomyśleć na tym sprzęcie, to trzeba zmienić chociaż VGA.

ASUS MAXIMUS VII IMPACT | Core i7-4790K | 16GB DDR3 2400 CL10 | GTX 980 Ti | FiiO E10 | OS X Retail via UniBootX Clover

ASUS Z87M-PLUS | Core i5-4590T | 8GB DDR3L 1333 | HD4600 | OS X Retail via UniBootX Cloverbyłe haMac'i: ASUS P5W DH DeluxeASUS P7P55 WS Supercomputer | ASUS P8Z68 Deluxe/GEN3 | ASUS P8Z77-V PRO THUNDERBOLTJak uruchomić na wypasie ALC 882/888/889/1200 | STOP Gigafail | P5W DH Deluxe - perfekcyjny hackintosh | Piszę poprawnie po polsku!

Co daje kalibracja monitora - zobacz jak można poprawić jakość obrazu.

Najszybszy hackintosh na świecie za procesorem 12C identyfikujący się jako Mac Pro (Late 2013) wg rankingu Geekbench: 37000 pkt

Pomogliśmy Tobie - pomóż nam - przekaż darowiznę na utrzymanie forum.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych