Skocz do zawartości

Gigabyte GA-M61SME-S2 - iPC PPF5 - pizza i KP


propl1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz kolejny może teraz mi ktoś pomoże a nie temat wywali...

 

Gdy instaluje iPC PPF5 final daje dostosuj ,wybieram kexty(czy jak to się tam nazywa) instalacja się kończy i reset. Do tego momentu wszystko ok. Później ładuje się tzn. jest jabłko i takie kółko się pod nim obraca. Po 4-5 min się zacina i nic. Jakby się zawiesił. Czasami przy tym lecą jakieś napisy i staje na wersji kernela. Proszę o pomoc ,bo instaluje już dzisiaj 8 raz ;)

 

Mój sprzęt:

 

AMD Phenom II x2 545

 

Mostek poł. nforce 430

 

Mostek pół. 6100

 

Napędy i dyski SATA

 

Klawiatura i myszka pod usb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty znowu swoje...

Witam po raz kolejny może teraz mi ktoś pomoże a nie temat wywali...

Nikt Ci nie pomoże dopóki nie zastosujesz się do naszych zaleceń! Brak informacji o sprzęcie (to co podałeś to żenada...), brak informacji dotyczących zaznaczonych kextów podczas instalacji, brak Screena KP (pewnie nie zaznaczyłeś kernela pod AMD...)... NIC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

# Procesor AMD Phenom II x2 545(SSE2,SSE3)

# Chipsety płyty głównej nforce 405

# Karta graficzna XFX GeForce GT220

# Karta dźwiękowa ALC883

# Karta sieciowa wbudowana stawiam że GeForce 6100

# Napędy DVD, HDD SATA jest jedna partycja HFS+ (caly dysk na mac'a)

# Klawiatura i mysz USB

 

Zaraz wam napisze co wybieram ,bo instaluje od nowa.

 

Co to screen KP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę powiedzieć brzydkie słowo na "k" ale nie wypada :) No Panie złoty, jeden z powyższych jeśli juz musisz, nie jesteśmy jasnowidzami, nie mam tej instalki nawet przed sobą - przy wyborze każdego kexta powinien pojawić się opis poniżej ! Zresztą witucha napisał ocb.

 

Jak Ty sam nawet nie jesteś w stanie określić swojego kodeka LAN. Podałbyś też model swojej płyty głównej, na podstawie tego Powiem Ci więcej niż Ty sam odczytałeś...

 

PS: potem wszyscy narzekają na administrację, że ciśnienie mają straszne. Nie sposób słuchać tego samego 24/7. Wybacz, jesteśmy tylko ludźmi i nas też ponosi :)

 

PS: raczyłbyś zmienić tytuł tematu na coś konkretnego - np firma i model płyty głównej, bo na sam widok takich tytułów płakać się chce. Jak ktos potem ma znaleźć dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetla się coś takiego i nic. Może nie ten sterownik od SATA wgrałem?

http://img857.imageshack.us/i/20110321208.jpg

 

oswaldini: linki zewnętrze podajemy w code ! Proszę zapoznać się z regulaminem.

 

Złe sterowniki wybrałem? Proszę o pomoc.

 

[ Dodano: 2011-03-21, 19:06 ]

Teraz mam taki błąd. Proszę o szybką pomoc!

 

http://img98.imageshack.us/i/20110321209.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem już ze wszystkim i... działa!!!

 

Wielkie dzięki. Pomogliście mi. Tylko teraz wgrywam inne kexty do sieci ,bo zainstalowałem i mam opcję ,że tylko telefoniczny internet i muszę to zmienić. Tylko ta grafika... Coś się wykombinuje ;)

 

[ Dodano: 2011-03-22, 23:09 ]

No i lipa... System dalej nie wstaje bo wyborze kextów do ethernet. Wybieram je bo na necie nie mogę znaleźć do mojej sieciówki. System z parametrrm -v pokazuje ,że sieć jest ,ale system nie wstaje. Jakby ktoś znalazł do niej kexty to powiadomcie mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.