Skocz do zawartości

Aktualizacja Max OS X Leopard 10.5.7


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś została udostępniona aktualizacja Mac OS X Leopard do wersji 10.5.7.

 

Szczegółowe informacje o tym uaktualnieniu można znaleźć pod adresem:

http://support.apple.com/kb/HT3397

Szczegółowe informacje o uaktualnieniach zabezpieczeń można znaleźć pod adresem:

http://support.apple.com/kb/HT1222

 

Jak zwykle, bezpiecznie będzie można zaktualizować systemy zainstalowane z oryginalnej płyty Retail. Aktualizacja Hackintoshowych dystrybucji jak iDeneb, iPC itp może doprowadzić do uszkodzenia systemu i nie jest zalecana.

macosx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czyli z pena i extensions1 można będzie wyrzucić legacy, eh żeby tak jeszcze disablera nie używać.

 

Jeśli to prawda, to będzie można kexty legacy dla intela przy ICH-10R wywalić... nie będą potrzebne... a na disablera ostrzę sobie ząbki, ale w drugą stronę... nie chcę aby wyłączał AppleIntel..., ale chcę włączyć AppleIntel aby działał tak jak fabryka zaprojektowała ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki test w połączeniu z XPC - na pierwszy rzut oka wszystko działa jak należy... a nawet więcej - JMicron się znalazł :shock: a pod 10.5.6 nie było...

 

Nie sprawdzałem dźwięku....

 

Żadnych specjalnych zabiegów nie czyniłem z XPC ani systemem przed i po aktualizacji...

 

Aktualizacja wymaga 2 (lub 3) restartów... na MBP wystarczyły 2 a na XPC 3 :?:

Obrazek 1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ICH 10 też sie to tyczy ?

 

Nie - tylko z tego co wiem ICH10R

 

Mniej więcej wiadomo co można już wyciąć z "Extensions1" tak aby OSX wstał?

 

W twoim przypadku nic - jedynie co bym przetestował nowego, to zamianę AppleACPIPS2Nub.kext i ApplePS2Controler.kext na jeden nowy VoodooPS2Controler:

http://hamac.pl/topics17/voodoops2controller-vt306.htm

Tylko miej klawiaturę i mysz USB na wszelki wypadek.

 

Nie widzę tu kextów do dźwięku, masz je w /S/L/E ?

 

Robiłeś jakiekolwiek modyfikacje w /S/L/E ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo sie potem okaze ze i RAID mi obsłuzy.

 

Wg mnie bardzo wątpliwe... zresztą z racji konstrukcji *NIX'ów takowy fake RAID jest zbędny, bo natywnie i Mac OS i Linux potrafi natywnie robić wydajniejsze macierze RAID niż to co proponuje intel.

 

Czemu Apple wybrało ICH10R a nie np ICH10 - zapytaj się ich...

 

W każdym razie to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, mocne C2D/C2Q oraz i7 będą miały prawie pełną obsługę bez konieczności nawet podkładania kextów legacy...

 

teraz tylko znaleźć płytę z ICH10R, Lanem od Marvell'a (83), Dźwiękiem ALC889 i można zapomnieć praktycznie o kextach... jedynie co zawsze trzeba mieć to AppleDecrypt lub DSMOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.