Skocz do zawartości

Aktualizacja Mac OS X 10.6.8


Rekomendowane odpowiedzi

Zatem jest nowa aktualizacja przeznaczona dla Snow. (rzecz oczywista przeznaczona dla developerów)

Ale nie byłbym sobą gdybym nie zainstalował. ;-)

Pierwsze uruchomienie z Chameleona RC5_813 i działa w zasadzie wszystko z wyjątkiem dżwięku.

Niestety z tego co obserwuję z uruchomieniem ALC1200 i pewnie i innych nie będzie już tak prosto ponieważ nowe AppleHDA.kext wzorem tego z Liona "ma wszystko" w plikach xml

Tym niemniej mamy nową wersję:

 

1068.png

 

 

Delta "w środku" wygląda tak:

 

deltam.jpg

post-190-13904296109476_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja się obawiam trochę tej aktualizacji. Skoro AppleHDA upodobni się do Lionowego, to reszta pewnie też, a to oznacza u mnie problemy z grafiką, która pod 10.7 potrafi wyświetlić jedynie szare nic.

 

No ale mniejsza, niech ją już tylko wydadzą, bo się nie mogę doczekać zabaw z SandyBridge. Muszę tylko od kogoś odpowiedni sprzęt wypożyczyć :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple udostępniło deweloperom trzeci build - 10K531 nadchodzącego systemu Mac OS X 10.6.8.

 

Najnowszy build jako Delta Update zajmuje 452,7 MB. Deweloperzy proszeni są o zwrócenie szczególnej uwagi na

- funkcjonowanie sterowników graficznych,

- sklepu Mac App Store,

- AirPortu,

- aplikacji QuickTime ,

- możliwości sieciowych (m.in. VPN).

 

Pierwszy build systemu Mac OS X 10.6.8 [10K521] pojawił się dwa tygodnie temu. Tydzień później pojawił się następny, oznaczony jako 10K524. Znaczy to iż prawdopodobnie po czerwcowej konferencji dostaniemy finalną wersję.

 

ps. ciekawe co z MacDefenderem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mnie zaciekawiła inna sprawa.

 

Po instalacji tego update dostałem monit, że aplikacja XProtectUpdate chce się połączyć z configuration.apple.com

 

Wydaje mi się, że teraz wszystkie updaty pliku XProtect.plist, w którym zapisane są sygnatury niebezpiecznych plików będą przeprowadzane po cichu, bez pokazywania się jako kolejnej aktualizacji. Przecież trzeba utrzymywać mit, że na "Maki nie ma wirusów"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem ten komunikat na Little Snitch.

 

Po wgraniu tej łatki malware MacDefender i wszelkie jego znane odmiany będą automatycznie wyszukiwane i usuwane (użytkownik zostanie o takim procederze). Co więcej, system będzie samodzielnie uaktualniał swoją bazę danych niechcianych plików, więc w razie dalszej ewolucji wspomnianego malware, kolejna osobna aktualizacja nie będzie potrzebna.

 

http://support.apple.com/kb/HT4657

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.