Skocz do zawartości

DSI-87 - pierwsze wrażenia


Elmo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Uaktualniłem swojego DSI-87 do Graterlia

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne - system stabilny, kanały przełączają się płynnie, wifi na 5370 działa bdb, brak zwiech na FTA ( na kodowanych jeszcze nie sprawdzałem to wkrótce)

zmieniłem ustawienia diseqc na 4x1 Uaktualniłem Listę kanałów, dodałem paczkę wifi, zmieniłem Tryb wyświetlacza na "Number".

Teraz podczas wybrania z pilota z Menu - Restart systemu - przy starcie mam GS - oczywiscie tuner rusza po auto restarcie po GS

Owy GS nie pokazuje się po powrocie do Trybu wyświetlacza "Clock"

 

 

oto GS

 

 

a moje pytanie brzmi

w podpiętych jest u-boot dla SagemCom ESI-88 oraz DSI-87 - czy zalecany jest update u-boota do tego z podpietych czy to nie robi ? Ładnie działa na u-boot od freebox a pytam czysto z ciekawości.

 

propozycja

w menu-informacje-tuner można by dodać informacje o IP boxa - to tylko propozycja także loozik

to taka moja opinia :)

 

 

pzdr

enigma2_crash_1385797550.log

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wy tez macie problem z kanałami z diseqc np Astry ?? o kolejnych satelitach nie wspomne bo taka sama sytuacja

tz

port a HotBird

port b Astra 19.2

port c Sirius

port d Thor

lista r-r najnowsza

o ile kanały z HB uruchamiają sie z każdego TP to z Astry już nie

Te kanały które nie chodzą i na których pokazuje komunikat "Dostrojenie nie udało się!" lub "usługa nie znaleziona (SID nie znaleziony w PAT)" działają bdb na innych tunerach jak DM czy BSKA lub BXZB z taką samą konfiguracją sat + ta sama lista. Sprawdzam tylko na kanałach FTA

Z ciekawości zeskanowałem całą Astre

znalazło mi 230 kanałów - ok - ale nawet gdy wybiorę kanał FTA pokazuje błąd usługa nie znaleziona (SID nie znaleziony w PAT) po czym po około 2-4 minutach obraz pojawia się

 

 

nie wiem czy to tylko u mnie czy u innych również

 

 

taki sam problem miał soft freebox dla tego modelu i widze ze został w tym sofcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend sprawdzę raz jeszcze u siebie. W trakcie testów (około miesiąc temu) problemu nie miałem na 13,0 19,2 28,2

Mogą być u mnie dwa ale:

  • poprawiło się i problem nie jest u wszystkich;
  • u mnie i tak nie wystąpi lub tak rzadko, że pomijalny efekt - podobnie było z TVN HD - u mnie było OK a ludzie meldowali, że źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...