Skocz do zawartości

Timeshift - najlepszy??? pod - OpenPliv8.3, Nebula czy Hyperion


Gość volf_66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam dekoder NBOX ADB 5800SX 250GB z serii BSLA. Dekoder ma wgrany uboot Freebox 1.3.1 053 oraz system ENIGMA2, wersję OpenPLI 8.3.

Nie jestem zadowolony z działania funkcji timeshift, wręcz jestem zawiedziony jej działaniem,

czy na innym image działa lepiej??? czy działa na którymś image tak jak na starym oryginalnym sofcie n-ki (bez konieczności włączania i z płynnym przewijaniem).

Czy zyskam coś konkretnego zmieniając soft na hyperiona bądź nebulę???

Obecnie posiadam małe doświadczenie z OpenPLI 8.3. a linuxa dopiero się uczę, więc proszę o wyrozumiałość!!!

z góry dzięki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest na softach PKT nie wiem. Na G2 masz do wyboru systemowy Timeshift oraz plugin z dokompilowanymi komponentami. Musisz sprawdzić. Takiego działania jak na dekoderach N nie oczekuj. Póki co nikomu nie chciało się napisać takiego pluginu. Jednak Pauza/Stop/Play działa. Przewijanie jest znośne. Plugin użyteczny tak w około 80%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wielbiciel PTS twierdze ze timeshift działa jak należy. Zarówno systemowy jaki i dogrywany. Jedyne ale to że przy rozdzielczościach z interlacje występuje efekt nakladania pół obrazów przy cofaniu. Ale to pikuś, zwłaszcza jak się używa progressive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na boxach  VU+ i DM jest plugin permamnet timeshift działa on tak ze cały czas robi timeshift wiec może to ci pomoże.

 

EDIT by Mickey: Z tego co mi wiadomo to właśnie ta wtyczka jest dostępna w repozytorium G2, czyli przez opkg. Może być inna wersja czy też lekko zmodyfikowana, ale to osobna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder ma wgrany uboot Freebox 1.3.1 053 oraz system ENIGMA2, wersję OpenPLI 8.3.

koledzy czy mogę na próbę uruchomić z pendriva Graterlia OpenPLi 1.0.4????

bo instalowałem na Freebox 1.3.1 053  system ENIGMA2, wersję OpenPLI 8.3. ten plugin timeshift, ale tuner mi się wiesza, po naciśnięciu przycisku do zmiany kanałów, mam zapytanie czy wyłączyć nagrywanie timeshift?? praktycznie nie mogę zmienić kanału góra, dół.

Chcę sprawdzić Graterlia OpenPLi 1.0.4, ale boję się że zacznę coś wgrywać i zaraz nie będę miał w ogóle odbioru, a z pendriva to bezpieczniej,

szukałem instrukcji krok po kroku ale jakoś nie znalazłem, z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...