Skocz do zawartości

Settings & Live Stream


richter

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Postanowiłem sprawdzić problem z GS. Niestety ale dalej występuje. Z tym, że zauważyłem zależność.

 

Jak pobiorę listę kolegi r-r to mam GS na kanałach które mają polskie znaki w nazwie. Na wyświetlaczu nboxa na miejscu polskich znaków pokazują się "krzaczki" i następuje GS. Na kanałach bez polskich znaków tego nie ma.

 

Ale... wgrałem listę ostatnią Twoja ręcznie poprzez edycję notepad++ i teraz nie ma GSa. Polskie znaki są na wyświetlaczu i jest wszystko ok.

 

Ale nie wiem, dlaczego tak się dzieje na liście r-r

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
Gość Kasan1970

Jak dołączyć plik IPTV_PL.txt, aby streamy znajdowały się w liście kanałów ? Wcześniej był taki post @mickey, ale zmienił się trochę układ plików w GOS (np. nie ma pliku system.conf czy user_list.tv). Również w Dreambox można dopisywać streamy, ale tylko pojedynczo. Nie da rady zrobić tego masowo - prawy przycisk -> IPTV oraz inne usługi streamowania -> Paste from clipboard - wyskakuje komunikat "Zaimportowano 0 serwisy IPTV ze schowka".

 

Ponieważ matzg bardzo dba, żeby była tu zawsze aktualna lista kanałów IPTV (dzięki za to), to mała podpowiedź dla osób korzystających z list kanałów richtera:

[*]do pliku /etc/sysconfig/system.conf dopisujemy: user_list=first (lub user_list=last)

[*]po aktualizacji list, dopisać do pliku /etc/enigma2/user_list.tv: #SERVICE 1:7:1:0:0:0:0:0:0:0:FROM BOUQUET "streamIPTV.txt" ORDER BY bouquet

[*]kiedy matzg podrzuci nam aktualną listę kanałów na forum to wrzucamy ją na tuner do folderu /etc/enigma2 jako plik streamIPTV.txt

Tyle pracy to tylko za pierwszym razem, później tylko wykonujemy krok 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanie mam kamerę IP która umożliwia przesyłanie strumienia po lanie czy tam necie. I chciałbym dodać ją sobie do swojej listy kanałów ;) Ale napotkałem na problem mianowicie jak wpisuję adres do VLC w kompie to strumień normalnie jest odtwarzany po LAN a jak dodam ten adres strumienia do listy kanałów mam czarny obraz. Adres ma postać:

rtsp://IP_ADDRESS_CAMERA:554/11

 

Używam Graterlia OS na tunku BSLA. Kanał dodaję za pomocą DreamSet

Name: Camera_test

Type: 4097 (Stream type)

Flag: 1

ID: 0

Extra attribute1: 0

Extra attribute2: 0

URL: rtsp://192.168.1.14:554/11

 

I niestety mam czarny obraz. Czy można sprawdzić w jakiś sposób dlaczego nie chodzi ten stream na tunku ??

 

 

EDIT:

Odpowiem sobie sam ;) problemem jest WMV niestety nbox tego nie obsługuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

IPTV_playlist_090616

 

iptv all channels italy 09.06.2016.M3u

iptv_channels_TT.m3u

userbouquet.favourites.tv

tv_channels_85850.m3u

tv_channels_vw5aikMut2.m3u

tv_channels_star7arab.m3u

tv_channels_pablito.m3u

tv_channels_oud.m3u

tv_channels_nihad.m3u

tv_channels_nigeria.m3u

tv_channels_8vwIUbwlcj.m3u

tv_channels_horn.m3u

tv_channels_tarik1.m3u

tv_channels_fares.m3u

tv_channels_infcmp.m3u

tv_channels_italia1.m3u

tv_channels_random1.m3u

tv_channels_One564.m3u

tv_channels_leo1.m3u

tv_channels_xavier.m3u

tv_channels_abdelazeez.m3u

tv_channels_satici.m3u

tv_channels_DE191.m3u

tv_channels_ES191.m3u

tv_channels_bbc_uk191.m3u

tv_channels_tindara.m3u

tv_channels_VoEp2lOg9H.m3u

tv_channels_annemarie.m3u

iptv all channels nederland 09.06.2016.m3u

iptv all channels germani 09.06.2016.M3u

iptv_playlist-09062016.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, wgrałem GOS Image, doinstalowałem multiframework, mimo to nie działają mi streamy z poziomu listy kanałów. Co trzeba jeszcze doinstalować by to ruszyło?

Dodam, że lista ze streamami działa na zamrożonym GOS.

 

Edit:

Po ostatniej aktualizacji Gos wersja release dekoder zaczął czytać liste ze streamami, odtwarza obraz i dźwięk , jednak transmisja nie jest płynna tylko rwana, na drugim takim samym dekoderze z zamrożonym GOS działa płynnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzięki richter[/member] za Twój wkład zrobionych streamów, ale oczywiście pytanie? Czy wy też tak macie że przy odtwarzaniu przez "Potplayer" jakiegokolwiek streama  po ok 30sek zwiecha. To samo dotyczy się IPTV i wtyczki w nim LocalMedia. Wygląda to tak samo jak "Potplayer", czyli ok 30sek i stop, ponowne odtworzenie tego samego sterama i znów tak samo ok 30sek i tak w kółko. Myślę że taka szybkość neta wystarczy, klik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...