Skocz do zawartości

Instalacja Liona przy użyciu dysku usb lub pendrive'a.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge znalezc Setup Assistant.app najblizsze temu jest Installer.app ale tam nie ma tych linijek do usuniecia.

Przelecialem caly folder SystemCore, biorac "pokaz zawartosc -> Content -> Info.plist" i patrzylem czy w innym pliku nie ma tych linijek i nigdzie ich nie znalazlem. A po instalacji oczywiscie wyskakuje mi zebym podlaczyl klawiature.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hey a da sie juz zainstalowac liona na partycji w strukturze MBR bo na windowsie wywala mi błedy cały czas z powodu GUI np jak chce patcha zrobić na 3dsmaxa

 

[ Dodano: 2012-01-13, 22:39 ]

wcześniej chciałem zainstalować ale nie dało rady niestety ale może się coś zmieniło od tego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dodam od siebie małe info.

Zdażyło mi się dwukrotnie więc zakładam że to wina użytego nośnika. Otóż do instalacji Liona użyłem czytnika kart SD z kartą 8GB. Podczas uruchamiania komunikat o USB. Kernel co 5 sekund próbuje znaleźć napęd po czym błąd i "Still waiting for root dev...". wystarczy na chwilę wyjąć dysk usb/wpiąć ponownie i instalka leci dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Siemka wszystkim. Możecie mi w czymś pomóc? Otóż to wszystko zrobiłem jak w poradniku, ale gdy uruchamiam pena, wyskakują tylko 4 linijki

 

boot0 : GTP

boot0 : test

boot0 : test

boot0 : done

 

I na tym się kończy, komputer trzeba wyłączać... Chameleona instalowałem najnowszego z dropboxa metodą boot0hfs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Prośba...
Przy dzikich manipulacjach z obrazami systemu w środku nocy skasowałem sobie ("na twardo") plik mach_kernel.

----EDIT---

Kernel znalazłem i instalacja przebiegła ok. Uruchamianie także.

Padłem na aktualizacji. Po ściągnięciu plików, w trakcie instalacji (po restarcie) system sie zawiesił ze znanym znakiem "zakazu parkowania".

Koniec - próby reanimacji nic nie dały.

Drugi problem - chameleon wizzard jakby mie widział katalogu extra i nie tworzy tam plików konfiguracyjnych.

P.s.

System instaluję na zewnętrznym dysku USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.