Skocz do zawartości

subtitleplayer


Gość jacekj24

Rekomendowane odpowiedzi

Subtitleplayer_3.09_sh4 plugin do pobierania napisów zarówno do filmu odtwarzanego z hdd jaki i z nadawanego live. Można dopasować napisy do każdego filmu na każdym kanale. Potem trzeba go zaktualizować do najnowszej wersji wiec uruchamiamy z niebieskiego jak się uruchomi to aktualizujemy przyciskiem 0 na pilocie.

Czasem aktualizacja może nie wyjść za pierwszym razem wiec restartujemy odnowa i aktualizujemy do momentu aż zniknie nam możliwość aktualizacji.     

enigma2-plugin-extensions-subtitleplayer_3.09_sh4.ipk.7z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość alanokolo

Mi tam się zaktualizował pobrał napisy ale tylko do jednego filmu który live leciał film się skończył i ten player też bo nie pobiera już żadnych napisów tylko do każdego filmu te wcześniej pobrane się odpalają.Działa to komuś poprawnie?

 

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

nie wiem czy dobrze zrobiłem ale tak:

najpierw - opkg update

potem - opkg list

potem - opkg list | grep subtitleplayer

i nie znalazło tego pluginu sprobowałem wpisac to recznie ale wywalilo ze go nie ma

potem - enigma2-plugin-extensions-subtitleplayer - 3.26

 

no i wywaliło to

 

Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. Proszę poprawić.

1780174812_Beztytuu.png.70417521312c76770480b81747bb6e8e.png

2145223126_Beztytuu.png.d8a87aabc3f647144d61a3eb60d363eb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość xMakosPLx

Witam, czy ktoś z powodzeniem używa tej wtyczki? Udaje mi się pobrać napisy ale wyświetla pierwszą linijkę tekstu i stoi :(

 

Wysłane z mojego SM-G903F

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...