Skocz do zawartości

Hewlett-Packard HP Compaq nc6320


Maxix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam HP NC6320, zainstalowalem iDeneb 1.5.5 i wszytko dziala oprocz USB I SOUND, jakies porady i gdzie szukac pomocy.

 

spec

 

1) Hewlett-Packard HP Compaq nc6320 (EV073AV)

2) Intel® Core2 CPU T5600 @ 1.83GHz, 1828 MHz (MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, EM64T, VT-x)

3) Southbridge Intel 82801GHM (ICH7-M/U) rev. A1

5) Intel GMA 950

6) SOUND MAX integrated digital HD Audio HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_1981&SUBSYS_103C30AA&REV_1002(vendor id 0x11D4 Analog Devices, Inc)(Device Id 0x1981)

7) Karta sieciowa Broadcom NetLink Gigabit Ethernet

8) (Broadcom 802.11g Network Adapter)

9) TSSTcorp CDW/DVD TS-L462D ATA Device (DVD:8x, CD:24x/10x/24x DVD-ROM/CD-RW) i ST9160314AS ATA Device (5VC6G34M) (160 GB, IDE)

10) Mysz, Klawiatura przez PS2

 

[ Dodano: 2012-02-10, 22:47 ]

Hello any one there???? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób próbowałeś odpalić to audio ?

Dźwięk to ADI1981 i powinien działać na VoodooHDA ?

Co konkretnie dzieje się z USB, w ogole nic nie reaguje ?

 

I mam jeszcze jedno pytanie dlaczego czegoś nowszego nie zainstalowałeś ? iDeneb jest mocno zmodyfikowany, też stary i różne problemy przez to mogą być. Polecałbym Snow Leoparda (Retail) na twój sprzęt.

 

8) (Broadcom 802.11g Network Adapter) 

Jaki to jest konkretny model ?

 

Do tego zobacz ten wątek:

http://hamac.pl/topics36/snow-leopard-na-hp-compaq-nx7300-vt2649.htm

Dość zbliżony laptop i w zasadzie te same rady, czyli instalacja retaila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzieki za odpowiedz

 

- Broadcom netlink gigabit ethernet ( PCI\VEN_14E4&DEV_169C&SUBSYS_30AA103C&REV_03\4&2EC23395&0&70F0)

 

Mam w domu retaila snow leo, probowalem bez powodzenia i postanowilem isc latwiejsza droga postawic hackintosh-a. lecz widze ze i tutaj schody, z usb to nie ma odpowiedzi nic sie nie dzieje.

 

Jaki HACKa powinien byc najlepszy dla mojego sprzetu i jakie sa plusy i minusy HACKa vs MaC retail,

 

a tak pozatym to ja troche sie nie przylozylem do lektury jak postawic poprawnie retaila wiec od czego powinnienem zaczac?

 

Nie sztuka jest kupic laptopa od maca fajna bedzie satysfakcja jak uda sie odpalic SNOWa na moim DINOzaurze

 

Bardzo dzieki za pomoc.

 

PIOTR

 

[ Dodano: 2012-02-11, 12:04 ]

darknorthpl, Witam

 

Dzieki za odpowiedz

 

- Broadcom netlink gigabit ethernet ( PCI\VEN_14E4&DEV_169C&SUBSYS_30AA103C&REV_03\4&2EC23395&0&70F0)

 

Mam w domu retaila snow leo, probowalem bez powodzenia i postanowilem isc latwiejsza droga postawic hackintosh-a. lecz widze ze i tutaj schody, z usb to nie ma odpowiedzi nic sie nie dzieje.

 

Jaki HACKa powinien byc najlepszy dla mojego sprzetu i jakie sa plusy i minusy HACKa vs MaC retail,

 

a tak pozatym to ja troche sie nie przylozylem do lektury jak postawic poprawnie retaila wiec od czego powinnienem zaczac?

 

Nie sztuka jest kupic laptopa od maca fajna bedzie satysfakcja jak uda sie odpalic SNOWa na moim DINOzaurze

 

Bardzo dzieki za pomoc.

 

PIOTR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.