Skocz do zawartości

Premiera OS X Mountain Lion 10.8


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu premiery ML również i ja zainstalowałem.

Użyłem XPC, a instalację przeprowadziłem z odtworzonego obrazu .dmg leżącego na dysku, XPC uruchamia taki obraz nawet bez FakeSMC. ;-)

Kexty z Liona plus roolback AppleHDA, mam nadzieję chwilowy, bootloader 2w1 czyli Clover Rev.554 plus Chameleon 1985, OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze oprócz mnie ma problem z Facebookiem? Po wyzerowaniu Safari mogę normalnie wejść na stronę logowania, zalogować się, jednak po zalogowaniu nie mogę już nic zrobić, poza wyzerowaniem Safari... Co dziwne, w Firefoxie dzieje się to samo. Facebook odpowiada na pingi, sprawdziłem na innym koncie użytkownika - to samo. Pod Win8/WinVista/WinXP/WP7/Android wszystko OK, tylko ML ma jakiś problem. Ktoś ma pomysł jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na początku zobaczyłem ten nowy dock to myślałem że mi grafika nie działa bo taki biały ale patrzę na górę belka przeźroczysta. Najbardziej mi się chce śmiać jak pobieram coś na Safari i ta ikonka z plikiem tak wyskakuje w górę i leci do pobrane :mrgreen:

 

To jest dobre :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi się chce śmiać jak pobieram coś na Safari i ta ikonka z plikiem tak wyskakuje w górę i leci do pobrane :mrgreen:

 

To jest dobre :-)

:-D dokładnie. Musiałem zrobić rollback AppleHDA bo binpatch nie działa, mam nadzieję, że to tylko czasowe. Poza tym skoczyła mi wydajność w X-Plane 10, a Safari zapierdziela aż miło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam pytanie co do procków AMD. Rozumiem, że nikt z was jeszcze nie odpalił Liona, ani ML na amd? Bo ja się naczytałem tyle o tym, że już mnie głowa boli. Ale wpadłem na pomysł, żeby zainstalować go na innym kompie z procesorem intel a potem podmienić kernel i włożyć dysk do kompa z amd. (ale to chyba głupie...). Jak myślcie, komuś z was już sie udało przetestować ML na konlurencji intela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie pojawiła się łatka do obsługi MBR przez mountain lion'a

 

http://www.osx86.net/view/2902-os_x_mountain_lion_gm_mbr_patch.html

 

[ Komentarz dodany przez: 314TeR: 2012-08-10, 13:43 ]

Tyle czasu na forum, a wciąż nie stosujesz się do regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.