Skocz do zawartości

Zamienione oznaczenia głowicy w BSLA ANT1<->ANT2


314TeR

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sobie przeinstalowywałem soft i podłączyłem jedną antenę tylko, do tylnego złącza ANT 1 i tu spotkał mnie zaskok. Otóż opisy w systemie są zrobione odwrotnie niż oznaczenia głowic w dekoderze. Na tylnym panelu jest napisane ANT1 - w sofcie mamy Tuner B (ID 2), a jak się podłączymy do gniazda ANT2, to w sofcie działa Tuner A (ID1). Jest to deczko mylące. Może warto to by było poprawić. Jak ktoś ma dwie anteny to nie ma problemu, ale przy jednej jest zamieszanie OCB.

 

Drugi drobiazg, to w soft oficjalny na stronie zawiera bug niedziałających klawiszy front panela. Przy pierwszym odpaleniu aż się chce skonfigurować działanie wyjścia obrazu za pomocą klawiszy na panelu przednim, ale niestety nie działają... Przy jakiejś okazji warto wrzucić soft który ma już poprawiony front panel.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też nielogiczna jest numeracja anten na obudowie, w każdym sprzęcie oprócz ADB jaki widziałem, to pierwsze gniazdo jest na zewnątrz lub na górze... a w ADB inaczej... no ale nie ma co deliberować... Drobna zmiana a później dzięki temu może nie będzie postów: "strojenie nie udane" i następnych 10 ciągnięć za język, jak podłączyłeś, w jakie gniazdo, jak opisane, jak ustawiłeś w menu, warto aby oznaczenia w systemie odpowiadały tym co są namalowane na obudowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...

To raczej taki "problem" teoretyczny na sezon ogórkowy, bo nie widać masowych postów sfrustrowanych użytkowników.

Zresztą to nie pierwszy tuner, który ma pomieszane wejścia, np. w GM-Triplex jest tak samo. W jego przypadku też użytkownicy nie mają z tym problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...