Skocz do zawartości

Nagrywanie Timeshift


tomiss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie odnośnie opcji "zapisz plik timeshift". Dawno tego nie używałem, ale pamiętam że w czasach kiedy timeshift nie był zintegrowany z systemem i istniał tylko jako plugin, działało to właściwie. Obecnie używam systemowego timeshifta i próbowałem właśnie coś nagrać w ten sposób ale niestety nie zadziałało to. Wybrałem zapis do katalogu movie ale ten niestety jest pusty. Czy ktoś używa tej opcji i mu działa prawidłowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja pojawia się także gdy podczas timeshiftu wcisniesz klawisz REC.

 

Wiem kiedy się pojawia, ale problem w tym że u mnie nie działa np kiedy wybiorę "zapisz plik .... movie" nie zapisuje nic. Sprawdzałeś czy u Ciebie działa ta opcja ?

 

UPDATE:

Właśnie sprawdziłem i jednak to działa, ale niestety po przełączeniu na inny kanał albo standby powoduje zatrzymanie nagrywania. Wg mnie to chyba nie tak powinno działać, przynajmniej kiedyś było tak że koniec był dopiero po zakończeniu zdarzenia.

Czy można to poprawić , aby timeshift nagrywał się tak jak kiedy? Uważam że to była dość przydatna funkcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Opcja pojawia się także gdy podczas timeshiftu wcisniesz klawisz REC.

 

Wiem kiedy się pojawia, ale problem w tym że u mnie nie działa np kiedy wybiorę "zapisz plik .... movie" nie zapisuje nic. Sprawdzałeś czy u Ciebie działa ta opcja ?

 

UPDATE:

Właśnie sprawdziłem i jednak to działa, ale niestety po przełączeniu na inny kanał albo standby powoduje zatrzymanie nagrywania. Wg mnie to chyba nie tak powinno działać, przynajmniej kiedyś było tak że koniec był dopiero po zakończeniu zdarzenia.

Czy można to poprawić , aby timeshift nagrywał się tak jak kiedy? Uważam że to była dość przydatna funkcja.

 

 

Witam,

Czy ktoś może także testował powyższe działanie PTS i może potwierdzić lub zaprzeczyć ?

Czasami potrzebuję nagrać od początku program który właśnie oglądam ale decyzję o nagraniu podejmuję w jego połowie i właśnie powyższa funkcja by się przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...