Skocz do zawartości

Interpretacja logów


Gość nadaske

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać wszystkich,

Szukałem szukałem i nie znalazłem więc rzucam pytanie na forum i ze względu na Admina który wcześniejsze pytanie ciepnął do śmietnika ujmę je troszkę inaczej:

 

W logach mam następujący błąd związany z połączeniem z serwerem: (nadmienie że maszynka i port jest otwarty i działa na 100%)

2014/09/07 22:18:01.195 4FC0F0 p server does not return 14 bytes

2014/09/07 22:18:01.195 4FC0F0 p Polsat [newcamd] disconnected: reason connect error

Jakaż może być przyczyna tego błędu ?

Z góry dzięki za pomoc

 

P.S. do TUX

|    tux napisał:

|    Znaczy mam zniknąć po tym jak mnie trafi...?

Ależ drogi tuxie jeśli widziałeś kiedyś czarnego mazepę z bystrzycy kłodzkiej wiedziałbyś że nic Ci nie grozi ;) (swoją drogą Ciekawe jak wygląda ? to troche jak Yeti albo Czupakabra  wszyscy znają a nikt go nie widział ;)

|  Pytania są i będą. Może dzięki temu jest tu na forum jakaś kultura. Pytania na początek można przeżyć. "IDIOTĘ" na forum trudno znieść :)

Spoko poprostu się setnie ubawiłem czytając je - szczególnie to o mrowisku ;)

|  A tak przy okazji → regulamin czytał?

No po twojej interwencji przeczytał i w związku z tym inaczej sformułowałem pytanie ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2014/09/07 22:18:01.195 4FC0F0 p server does not return 14 bytes

 

Co to dokładnie znaczy, to trzeba by zajrzeć do źródeł. Ale tłumacząc co napisane "czekałem na odpowiedź o długości 14 bajtów ale przyszła inna". Zgadując dalej: niezgodność protokołu ze względu na zły wybór albo jakiś limit długość odpowiedzi w konfiguracji.

 

Serwer ma jakiś log? Z drugiej strony nie ma protestu przy komunikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie ma protestów przy połączeniu.

Słabo się wyznaje na tym.

Może faktycznie w konfigu klienta cza poustawiać siakieś Timeouty ?

ale gdzie ? w reader-ach ? jakis paramter dodatkowy ?

Dzięki za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...