Skocz do zawartości

EPG na TVP 2 i Polsat


Gość darekrocznik71

Rekomendowane odpowiedzi

Gość darekrocznik71

Panowie czy u was też jest problem z epg na tych kanałach, na innych kanałach TVP wyswietla mi epg na tydzień, to samo na innych kanałach, na TVP 2 jest tylko na najbliższe 15 godz. o Polsacie czytałem, że jest problem, czy jest na to rada przynajmniej na TVP 2 ? Image to Graterlia 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darekrocznik71

Miałem ustawione EPG Import na różne godziny - start import oraz na obecną i nic nie ściąga do przodu, inne kanały wyswietlają na 7 dni oprócz tych 2, do tej pory było ok, dopóki podczas burzy z 5 dni temu nie wyłączyłem N-boxa z prądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ściągania EPG była omawiana kiedyś rownież na tym forum. EPGImport faktycznie nie załatwia wszystkiego ale dość dobrze sobie radzi z Polsatem. Natomiast większość kanałów z oferty nc+ ma całkiem niezłe EPG z satelity. Gdzie to EPG jest nadawane ... no niestety straciłem orientację, ale całkiem przywoicie ściąga mi się na TVP1 HD (ogólnie: cokolwiek z tego transpondera). Po kilkudziesięciu minutach oglądania odnoszę wrażenie, że braki z EPGImport mam odświeżone. Pomocna może być wtyczka EPG Refresh. Do spółki z EPGImport, bo Cyfrowy Polsat EPG nadaje na 24 godziny co najwyżej.

 

Jeżeli masz uszkodzone EPG ... zatrzymanie OpenPLi i usunięcie pliku epg.dat z hdd i restart powinno pomóc.

 

PS. Przed chwilą sprawdzałem: EPG z TVP2 mam na 7 dni a z TVP2 HD na 5. Czy z EPGImport czy z satelity, to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darekrocznik71

Poszło i chodzi nawet EPG kanałów Polsatu na tydzień do przodu, nie miałem w EPG Import zaznaczonego polskiego żródła i po restarcie epg hula, dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...