Skocz do zawartości

enigma2-channels-hotbird-richter-polskie - a zablokowane kanały


robert_cz

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem pewien problem z aktualizacją list przez opkg. Osobiście korzystam z Twojej listy i doceniam Twoją pracę przy tej liście.

Po aktualizacji listy przez opkg znika blokada rodzicielska na kanałach. Czy można by temu jakoś zaradzić, np. plik z zablokowanymi kanałami ustawić jako konfiguracyjny w paczce opkg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przykład blacklist to:

 

1:0:1:1F:578:13E:820000:0:0:0:
1:0:1:0:0:0:0:0:0:0:FROM BOUQUET "userbouquet.dbe06.tv" ORDER BY bouquet

 

Zablokowany jest bukiet wiadomo jaki i jeden z nickelodeon-ów.

Rozumie ktoś strukturę tego pliku? Ja podejrzewam, że jeśli coś w aktualizacji się zmieni z kolejnością bukietów, to i tak blokada na bukiet będzie działać na inny bukiet niż była założona.

 

Pierwszą linijkę już też rozumiem, wybrałem trochę nieszczęśliwy SID: 001F i w pliku są odcięte zera z początku.

http://radiovibrations.com/dreambox/services.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko może. Tylko ja nie mam na to czasu. Jak toś zrobi, podeśle to się da.

Dla listy z tematu taka blokada w tym pliku powinna wyglądać tak:

1:0:1:0:0:0:0:0:0:0:FROM BOUQUET "userbouquet.dbe06.tv" ORDER BY bouquet

 

Jak widać jest ona zależna od tego czy nie zmieni się kolejność (nazwa pliku) ulubionych.

 

Widzę, że w aktualnej liście pojawiły się blokady. dziękuję.

 

Mam pewną propozycję, czy z "gołego systemu można wyrzucić plik "blasklist", bo i tak jest pusty, a opkg przez to nie chce go aktualizować, bo uznaje go za plik konfiguracyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...