Skocz do zawartości

Błędy kompilacji


piotrppp89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od dłuższego czasu walczę z błędami kompilacji mojego świeżo wyciągniętego dsdt. Jest ich niewiele, ale nie mam pojęcia jak je wyeliminować. Całość rozbija się o zaaplikowanie patcha, który podaję poniżej tak aby uzyskać działający dźwięk, ale nawet niemodyfikowany dsdt nie chce się kompilować. Podaję link do pliku oraz listę błędów. Czy mógłby ktoś mi coś poradzić? Dzięki

 

Moja płyta główna to ASUS Maximus VI Gene, plik DSDT wydobyty z Everesta pod Windowsem, BIOS najnowszy.

 

7255	Error	syntax error, unexpected '}', expecting '(' 
7325	Error	syntax error, unexpected '}', expecting '(' 
9403	Error	syntax error, unexpected PARSEOP_ARG0 
12855	Error	syntax error, unexpected PARSEOP_IF 
12896	Error	syntax error, unexpected $end and premature End-Of-File

https://dl.dropboxusercontent.com/u/23125894/DSDT.zip

DSDT.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ruszaj DSDT - na tej płycie nie musisz nic z nim robic. Zakladam, ze uzywasz Clovera.

- wygeneruj skryptem Pike ver. 6.6 tabele SSDT i wrzuc ja do Clovera (ACPI/patched) - tabele generuj dokladnie dla czestotliwosci swojego procka - jesli masz ustawione turbo na 4,2GHz to skrypt wykonaj DOKŁADNIE z taką samą częstotliwością, czyli 4200

- w zalaczniku masz SSDT-1, ktory zawiera poprawki do dzwieku - layout-ID ustawiony na 12 oraz uaktywnione wyjscia HDMI. Jest to gotowiec, nic z nim nie robisz, tylko wrzucasz do ACPI/patched

- w Cloverze wylacz injectie Audio

- pobierz z tego tematu http://hamac.pl/topics30/legacyhda-alc8 ... vt9703.htm plik dla ALC1150 i zastosuj sie do instrukcji

KONIEC

SSDT-1.aml.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.