Skocz do zawartości

load wisi na wyświetlaczu


Gość zbarriver

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zbarriver

Witam, sprawa jak w temacie, od czasu kiedy zmieniłem logo bootowania systemu dzieje się takie coś żę po załączeniu dekodera nbox bsla wisi napis "load" ale dekoder pracuje poprawnie. Drugie pytanie, jak wrócić do oryginaldego logo bootowania z graterlii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własne logo wgrywa się przez dodanie pliku logo_.mvi do /boot: http://forum.xunil.pl/index.php/topic,1103.msg21441.html#msg21441. Wtedy przywracanie logo polega na usunięciu tego pliku. Jeżeli to zrobiłeś inaczej, to powinno pomóc:  opkg install --force-reinstall graterlia-logo.

 

A jak wgrałeś własne i dekoder stoi na "Load" ... jesteś pewny, że to ma związek? Masz standardowego nboksa, czy jakiegoś moda, typu 5800S z VFD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbarriver

. Jeżeli to zrobiłeś inaczej, to powinno pomóc:  opkg install --force-reinstall graterlia-logo.

 

nie pomogło, bootlogo zmieniłem w ustawienia logo i tam wybrałem pobieraj z Bing i teraz nie umiem przywrócić domyślnego .

 

A co do napisu LOAD to odłączenie od prądu nawet na 2 min. nie pomogło, pomoże odłączenie wyświetlacza ?

 

W tym samym miejscu wyłączasz co włączyłeś. Pobieranie bootlogo nie ma wpływu na uruchomienie tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnim razem wgrałem na nowo system do nand i pomogło, ale ostatnimi czasy przeniosłem się na pen'a i jakiś czas fajnie wszystko chodziło do czasu jak zacząłem eksperymentować se skórkami, wtedy znów pojawił się "Load" na wyświetlaczu i już nie zniknął. Zrobiłem mały eksperyment tzn. Przy starcie dałem by uruchomił system z nand nie z pena i o dziwo wyświetlacz świecił normalnie , później znowu z pena i znowu "Load". Przypominam, że u mnie odłączenie od prądu nic nie dało. W związku z tym moje pytanie, czy to faktycznie wiesza się wyświetlacz sam od siebie, czy czasem grzebanie  w systemie nie ma wpływu na to ? Wnioskuje to przez to, że gdy uruchamiam z nand wyszystko jest OK .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...